• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
«فرهیختگان» گزارش می‌دهد؛ همدانی تمایل به همکاری ندارد

چالش استقلال و اسپانسر لباس برای نیم‌فصل دوم

خلأ یک شخص اقتصادی و اجرایی در باشگاه استقلال موجب بسیاری از مشکلات در جمع آبی‌پوشان شده، یکی از این مشکلات عدم پیگیری باشگاه استقلال برای لباس‌های نیم‌فصل دوم این تیم است.

چالش استقلال و اسپانسر لباس برای نیم‌فصل دوم
0.00

  به گزارش «فرهیختگان آنلاین»،  دیر شروع کردن استقلال برای نیم‌فصل دوم فقط به ابعاد فنی خلاصه نشده و در این باشگاه به اندازه‌ای هرج و مرج و سوءمدیریت دیده می‌شود که بسیاری از مسائل دیگر نیز روی زمین مانده و مشخص نیست چه کسی مسئول رسیدگی به آنها خواهد بود. در این مدت و طی یک ماه اخیر همه‌چیز به مشخص شدن سرنوشت استراماچونی و جایگزین وی و بعد از آن حضور استقلال در بازار نقل‌وانتقالات سپری شده و بسیاری از کارهای پشتیبانی و اقتصادی پشت گوش انداخته شده و کسی مسئول رسیدگی به آنها نیست تا وضعیت جالبی را در این تیم پرهوادار شاهد نباشیم.

  ستار در عمل انجام‌شده

ستار همدانی پیشکسوت استقلال بعد از درخواست فرهاد مجیدی از این سمت و به اعتقاد خود برای همیشه از جمع آبی‌پوشان جدا شد. وی در گفت‌وگویی که چند شب پیش با خبرنگار «فرهیختگان» داشت، اعلام کرد به وی پیشنهاد معاون اقتصادی شده، اما او میلی به ادامه همکاری با آبی‌پوشان بعد از خداحافظی با سمت قبلی را ندارد.  در این بین، او در همان چند روز حضور در استقلال به صورت پررنگی در چند نوبت منشأ اثر خیر شده و اقدامات اقتصادی‌اش موجب شده بود تا مدیران آبی نتوانند از این مهره موثر خود به‌راحتی بگذرند. همین موضوع باعث شد علی‌رغم مخالفت سفت و سخت همدانی برای بازگشت، باشگاه استقلال او را در عمل انجام‌شده قرار دهد و برای وی حکم معاون اقتصادی را امضا کند ، اما پیگیری‌های «فرهیختگان» نشان می‌دهد که او اعلام کرده قصد همکاری ندارد.

  طرح اختصاصی برای آبی‌ها، اما...

خلأ یک شخص اقتصادی و اجرایی در باشگاه استقلال موجب بسیاری از مشکلات در جمع آبی‌پوشان شده، یکی از این مشکلات عدم پیگیری باشگاه استقلال برای لباس‌های نیم‌فصل دوم این تیم است.  با آغاز تمرینات نیم‌فصل دوم استقلال زیر نظر فرهاد مجیدی، شنیده می‌شود برخی تحرکات برای زیر سوال بردن جنس و طرح‌های اسپانسر پوشاک استقلال آغاز شده و طی روزهای اخیر برخی پوشیدن لباس‌های اسپانسر فصل گذشته این تیم توسط فرهاد مجیدی در تمرینات را به همین موضوع مرتبط دانسته‌اند، اما به نظر می‌رسد همین خلأ بزرگ نیروی انسانی و هماهنگی‌ها  و برنامه‌ریزی‌ها برای پیگیری اموری مثل تعامل و تحویل گرفتن لباس‌های جدید استقلال از اسپانسر این باشگاه باعث شده مجیدی که البته برخلاف عرف و قرارداد بین اسپانسر فعلی و باشگاه از لباس فصل گذشته استفاده می‌کند؛ دست به چنین اقدامی بزند.   

  جعفری: کسی از باشگاه طرح‌های جدید را تحویل نمی‌گیرد

وحید جعفری مدیر آل‌اشپورت در خاورمیانه به «فرهیختگان» گفت: «لباس‌های شکیل و زیبایی را برای نیم‌فصل دوم استقلال برای لیگ، یک طرح و دربی بعدی و لیگ قهرمانان آسیا طرحی دیگر آماده کرده‌ایم. درواقع طبق توافق قبلی این لباس‌ها بسیار شیک و زیبا و باکیفیت برتر و با نمادهای مرتبط با باشگاه استقلال تهیه شده، اما عجیب است کسی از باشگاه پیگیر این موضوع نیست. این درحالی است که در همه‌جای دنیا وقتی صحبت از طرح جدیدی می‌شود، باشگاه‌ها سعی می‌کنند با برگزاری مراسم رونمایی، منافع خوبی را سهم خود کرده و از آن بیشترین بهره را ببرند. اما اینکه چرا کسی برای تحویل لباس‌های جدید پا پیش نمی‌گذارد و پیگیر این امور نیست، برایمان جای سوال دارد. این درحالی است که باشگاه رقیب یعنی پرسپولیس در این خصوص بابرنامه‌تر عمل می‌کند.ما مشکلات پیش‌رو و بحران‌های هر دو باشگاه را درک می‌کنیم، اما این موضوع دلیلی نمی‌شود که برخی امور مهم دیگر ازجمله هماهنگی‌ها برای تامین البسه و تحویل آن روی زمین بماند و باشگاه نسبت به آن بی‌خیال باشد. در هر صورت ما طی همه این سال‌ها سعی کردیم بهترین کیفیت و طرح‌ها را برای همه تیم‌های ایرانی ازجمله استقلالی‌ها تهیه کنیم و امیدواریم مشکل خاصی نباشد و این چالش هم با تدبیر مدیران و تعامل با آنها به بهترین شکل حل و فصل شود. ما قصد نداریم با دوستان‌مان در باشگاه‌های ایرانی به‌خصوص باشگاه‌های پرطرفدار ایرانی دچار مشکلات حقوقی بشویم و با توجه به اینکه همیشه سعی کرده‌ایم بهترین کیفیت را ارائه کنیم، از دوستان می‌خواهیم به قراردادی که بسته می‌شود ‌احترام بگذارند.»

* نویسنده: محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار