• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
گزینه‌های پرسپولیس برای خط حمله به صف شدند

استوکس،آل‌کثیر یا اوساگونا؟

عیسی آل‌کثیر گزینه بعدی قرمزهاست که روز گذشته مترجم اسکوچیچ در گفت‌وگو با «فرهیختگان» این انتقال را غیر‌ممکن خواند و اعلام کرد این بازیکن در نفت ماندنی است.

استوکس،آل‌کثیر یا اوساگونا؟
0.00

  به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، پرسپولیسی‌ها دیروز یکی از پر ترافیک‌ترین روزهای کاری خود را سپری کردند. از قطع همکاری با کالدرون گرفته تا انتخاب سرمربی جدید و همچنین تقویت تیم کارهایی بود که روز گذشته سرخ‌ها به‌صورت موازی با هم جلو می‌بردند و البته تا ساعات پایانی کار در روزنامه و ارسال صفحات به چاپخانه خبر قطعی درخصوص هیچ‌کدام از موضوعات به بیرون درز نکرد.

جذب یک مهاجم از بین 3 گزینه

یکی از موضوعاتی که بعد از توافق با مدیران شهرخودرو برای جذب یحیی گل‌محمدی در رسانه‌ها به آن پرداخته شد، جذب یک مهاجم برای نیم‌فصل دوم بود. در این بین نام‌های زیادی هم شنیده شد اما چیزی که محتمل به نظر می‌رسد، سرخ‌ها از بین سه بازیکن، قصد جذب یکی را دارند که تا آخرین دقایق ساعات کاری دیشب رسمی اعلام نشد. آنتونی استوکس یکی از بازیکنانی بود که گزینه بود اما به‌نظر می‌رسد با توجه به اختلاف این بازیکن با تراکتور، جذب او به همین راحتی‌ها نباشد. عیسی آل‌کثیر هم گزینه بعدی قرمزهاست که روز گذشته مترجم اسکوچیچ در گفت‌وگو با «فرهیختگان» این انتقال را غیر‌ممکن خواند و اعلام کرد این بازیکن در نفت ماندنی است. اما گزینه محتمل اوساگونا، بازیکن اسبق ذوب‌آهن است که این روزها در تمرین فولاد حضور دارد. باتوجه به پیوستن پاتوسی به فولاد و پر بودن سهمیه خارجی این تیم، این احتمال وجود دارد که این نیجریه‌ای با یکی از بازیکنان پرسپولیس مبادله شود.

شروط سنگین کالدرون و دست رد انصاری‌فرد

دیروز خواسته‌های کالدرون از سرخ‌ها توسط باشگاه پرسپولیس رسانه‌ای شد و علاوه‌بر درخواست‌های مالی سنگین و غیرمتعارفی که مربی آرژانتینی از سرخ‌ها داشت او خواهان برکناری انصاری‌فرد و افشین پیروانی شده بود. این درخواست با مخالفت باشگاه پرسپولیس مواجه شد تا سرخ‌ها برای جذب مربی جدید دست ‌به‌ کار شوند. گفتنی است انصاری‌فرد شب گذشته با تایید درخواست‌های کالدرون اعلام کرد احتمالا تا پایان (دیشب) یک بازیکن جدید هم جذب تیم می‌شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار