• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

واکنش تشکل‌ها به پاسخ سخت ایران چه بود؟

پاسخ ایران به اقدام تروریستی آمریکا با واکنش‌های گوناگونی روبه‌رو شده است. این واکنش به فضای دانشجویی نیز کشیده شد.

واکنش تشکل‌ها به پاسخ سخت ایران چه بود؟

  به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، پاسخ ایران به اقدام تروریستی آمریکا با واکنش‌های گوناگونی روبه‌رو شده است. این واکنش به فضای دانشجویی نیز کشیده شده و تشکل‌های دانشجویی موضع خود را در هدف قرار دادن پایگاه راهبردی «عین‌الاسد» توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خطاب به سلامی، فرمانده سپاه نوشت: «پاسخ سخت، مشخص و ضربه‌ای مهلک به منافع آمریکا در ساعات اولیه امروز نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران و آغازی بر انتقام سخت برای شهادت حاج قاسم سلیمانی بود. البته که این پاسخ ابتدای ماجرا است و خروج آمریکا از منطقه و نابودی کامل اسرائیل هدف و انتقام اصلی است که ان‌شاءالله با ادامه مسیر مقاومت به‌زودی محقق خواهد شد. در پایان ضمن قدردانی از این اقدام مقتدرانه، خواسته اصلی اعضای بزرگ‌ترین اتحادیه دانشجویی کشور به‌عنوان قشر نخبگانی و انقلابی ایران اسلامی از جنابعالی و سربازان جان برکف امام خامنه‌ای ادامه مسیر سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی تا نابودی استکبار جهانی و برپایی حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) می‌باشد.»

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «اینک که ندای الله‌اکبر پیروزی امت اسلام در تحقق وعده صادق در فضای سرزمین اسلامی طنین‌انداز ش