• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

پیامی دکتر ولایتی به جشنواره فرهیختگان

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بی تردید اساتید، دانشجویان و فرهیختگان، نقش جدی و بی بدیلی را در راهبری و ارتقا سطح فرهنگی و علمی کشور به خود اختصاص داده اند.

پیامی دکتر ولایتی به جشنواره فرهیختگان

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن پیام دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در این جشنواره توسط دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قرائت شد.

در متن پیام دکتر ولایتی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت تمامی فرهیختگان و حضار محترم عرض سلام و احترام دارم و لازم می دانم از مسئولین و دست اندرکاران برپایی این جشنواره مهم سپاسگزاری نمایم.

بسیار خرسندم که امروز شاهد برپایی چنین برنامه ای با هدف توجه بیش از پیش به نقش و جایگاه فرهیختگان در جامعه علمی و دانشگاهی کشور هستیم و بی تردید اساتید، دانشجویان و فرهیختگان، نقش جدی و بی بدیلی را در راهبری و ارتقا سطح فرهنگی و علمی کشور به خود اختصاص داده اند.

در این میان دانشگاه آزاد اسلامی سیاست اصولی خود را جذب نخبگان و توجه به فرهیختگان قرار داده و به عنوان مجموعه ای عظیم و مهم در حوزه علمی و دانشگاهی کشور، برنامه های بنیادینی را طراحی و اجرا نموده که برگزاری این گونه نشست ها و هم اندیشی نخبگان می تواند در پیشبرد اهداف تعیین شده موثر واقع گردد.

از سوی دیگر در گام دوم انقلاب و بر مبنای فرمایشات و راهبردهای تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نیز می بایست اجرا و پیشبرد منویات معظم له را با جدیت دنبال نمود که بی تردید ضروری است دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مجموعه ای پیشرو، طراحی ها و برنامه ریزی های دقیقی را در این جهت به اجرا درآورد تا بیش از پیش شاهد رشد، توسعه و پیشرفت کشور باشیم.

حضار محترم، اساتید و فرهیختگان ارجمند

دشمنان این مرز و بوم ۴۰ سال برای ایجاد وابستگی و عقب ماندگی کشور و نهایتا تسلط بر شئون مختلف آن توطئه ها و نقشه های شومی را طراحی کرده و می کنند اما علیرغم همه این دسیسه ها، اهداف آنان محقق نگردیده است و پس از این نیز با همت نخبگان و فرهیختگان جامعه در فتح قلل افتخارات علمی و ایجاد خودکفایی، شاهد دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در سایه استقلال و آزادی به دست امده خواهیم بود ان شاءالله

لازم می دانم بار دیگر از همه دست اندرکاران این برنامه سپاسگزاری نموده، برای تمامی شما عزیزان توفیق و سربلندی مسئلت نمایم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار