• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
یک منبع آگاه به «فرهیختگان» خبر داد؛ مدیرعامل اسبق به‌زودی حکم می‌گیرد

حل مشکل فتح‌الله‌زاده در سکوت؟

یک منبع آگاه به «فرهیختگان» اطلاع داده که ظاهرا بحث حضور فتح‌الله‌زاده نهایی است و به‌زودی به‌عنوان عضو هیات‌مدیره استقلال معرفی شده و احتمالا حکم سرپرستی باشگاه را نیز خواهد گرفت.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، حدود یک هفته‌ای از استعفای امیرحسین فتحی از مدیریت باشگاه استقلال می‌گذرد و از همان روز نام علی فتح‌الله‌زاده به‌عنوان گزینه اصلی جانشینی او در رسانه‌ها مطرح شده است. فتح‌الله‌زاده که در سال‌های اخیر بیشتر از سوی هواداران حمایت شده و در دوره وزارت سلطانی‌فر هیچ‌وقت قبل از این جزء گزینه‌های مدیرعاملی در استقلال نبوده، این‌بار با فشار هواداران جزء گزینه‌های اصلی وزیر ورزش قرار گرفت تا در آستانه چهارمین بازگشت خود به جمع استقلالی‌ها برای قرار گرفتن روی صندلی مدیریتی این باشگاه باشد.

عصر شنبه، در بخش خبری ساعت ۱۹ ارتباط تلفنی با ناظمی برقرار شد و سخنگوی وزارت ورزش و جوانان، ابتدا از حضور فتح‌الله‌زاده در هیات‌مدیره استقلال خبر داد، اما در اتفاقی عجیب چند ساعت بعد این خبر را تکذیب کرد. برخی این موضوع را به بازنشسته بودن مدیر اسبق ربط دادند و بعضی دیگر صحبت از پرونده‌ای کردند که همچنان مفتوح است و باعث شده نهادهای بالای کشور مانع بازگشت وی به استقلال شوند.

حالا ۲ روز از این اتفاق می‌گذرد و همچنان صندلی مدیرعاملی استقلال خالی است و فتح‌الله‌زاده حتی حکم عضویت در هیات‌مدیره را هم دریافت نکرده است. این درحالی است که یک منبع آگاه به «فرهیختگان» اطلاع داده که ظاهرا بحث حضور فتح‌الله‌زاده نهایی است و به‌زودی به‌عنوان عضو هیات‌مدیره استقلال معرفی شده و احتمالا حکم سرپرستی باشگاه را نیز خواهد گرفت.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار