• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
3ماه مصدوم بودم، فقط به من مسکن می‌دادند

رضایی: به فکر انتقام از بروخه نیستم

کاوه تا اینجای فصل هفت گل زده و به همین بهانه «سایت نیوزبلاد» بلژیک سراغ او رفته تا درباره شرایط متفاوتش در دو فصل اخیر از او سوال کند.

رضایی: به فکر انتقام از بروخه نیستم
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، پس از یک سال کابوس‌وار، حالا کاوه رضایی روزهای خوشی را در بازگشت به شارلروا تجربه می‌کند. اتفاقات عجیبی که پس از انتقال پنج میلیون یورویی‌اش به بروخه رخ داد باعث شد نتواند عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد. حالا به‌نظر می‌رسد سیستم بازی شالروا کاملا مناسب این مهاجم ایرانی است و او فقط در این تیم است که می‌تواند توانایی‌هایش را نشان دهد. کاوه تا اینجای فصل هفت گل زده و به همین بهانه «سایت نیوزبلاد» بلژیک سراغ او رفته تا درباره شرایط متفاوتش در دو فصل اخیر از او سوال کند.

 6ماه به‌دنبال علت مصدومیت

کاوه در ابتدای این مصاحبه درباره روند خوب شارلروا می‌گوید: «بسیار از شرایط تیم خوشحالم. ما در هفت مسابقه اخیر از 21 امتیاز ممکن به 19 امتیاز رسیده‌ایم. خودم هم شرایط خوبی دارم. گل زدن برای یک مهاجم بهترین حس است و خوشحالم که دوباره این روند را آغاز کرده‌ام. هر کس در تیم می‌خواهد نقش خود را برای کامل کردن این پازل ایفا کند و من هم تلاش می‌کنم تا وظیفه‌ام را به‌درستی انجام دهم.» او درباره فصل گذشته و روزهای بدی که در بروخه سپری کرده، می‌افزاید: «فصل پیش برای من مثل یک درام بود. البته تجربه خوبی به‌دست آوردم. در ابتدای حضورم در بروخه چند گل زدم، اما یک مصدومیت خیلی جدی باعث شد تا از ترکیب دور بمانم. بعد از سه ماه به میادین برگشتم، اما دوباره مصدوم شدم. اینها اتفاقاتی است که اصلا دوست ندارم درباره آن صحبت کنم.»

رضایی در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند در بروخه هیچ‌گاه کاملا آماده نبودی و آیا در طولانی شدن مصدومیتت کادر پزشکی باشگاه را مقصر می‌دانی، می‌گوید: «واضح است که برای نشان دادن توانایی‌هایم باید بازی می‌کردم، اما مصدوم بودم. در طول 6 ماه هیچ‌کس نمی‌توانست مشکل من را پیدا کند. در بروخه برای چنین آسیب‌دیدگی‌هایی از مسکن استفاده می‌کردند و وقتی پیش از تمام تمرینات از مسکن استفاده کنی، مسلم است که صددرصد آماده نخواهی بود. نمی‌توانم پزشکان باشگاه را مقصر بدانم. ممکن است برای هر‌کسی پیش بیاید که نتواند مشکل را پیدا کند. در نیم‌فصل سراغ پزشک خودم در ایران رفتم و او متوجه شد که استخوان مفصل رانم آسیب دیده است. مصدومیتی که خیلی کم رخ می‌دهد. خوشبختانه حالا شرایطم بهتر است و به مرز آمادگی کامل رسیده‌ام.»

در ادامه این گفت‌وگو او در باره اینکه آیا عملکرد خوبش در این فصل برای انتقام از تیم سابق است و با توجه به اینکه به‌صورت قرضی به شارلروا برگشته، آیا ممکن است دوباره به بروخه برگردد، گفت: «اصلا به انتقام فکر نمی‌کنم. من توانایی‌هایم را می‌دانم و در هر باشگاهی می‌توانم موفق باشم. فقط گاهی‌اوقات ممکن است بدشانس باشید و اتفاقاتی رخ دهد که چندان معمول نیست. در این شرایط نمی‌توانید بهترین عملکرد خود را داشته باشید. در‌باره بازگشت به بروخه هم باید بگویم چراکه نه؟ آنها بهترین تیم کنونی لیگ بلژیک هستند.»

* نویسنده: سیامک خاجی، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار