• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

امیر صباحی‌فرد: دشمن را پشیمان می‌کنیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه اگر دشمن خیالی به سرش زد ما در میدان مقابله او را از کرده خود پشیمان می‌کنیم، گفت: به همه اهداف رزمایش مدافعان آسمان ولایت دست یافتیم.

امیر صباحی‌فرد: دشمن را پشیمان می‌کنیم
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از قرارگاه رسانه‌ای رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۸، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در مرحله نهایی رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 98 اظهار کرد: همان‌گونه که در این رزمایش توانستیم با موفقیت به اهدافمان دست پیدا کنیم، اگر دشمن هم خیالی به سرش زد ما در میدان مقابله هم دشمنان را از کرده خود پشیمان می‌کنیم.

وی افزود: دشمنان نیز خود می‌دانند که ورودشان به فضای جمهوری اسلامی ایران بر عهده خودشان است اما خروجشان قطعاً با آنها نخواهد بود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه همان‌طور که قبل از رزمایش قول داده بودیم توانستیم بر اهداف سخت در نظر گرفته شده در این رزمایش فائق آییم، تصریح کرد: به همه اهداف این رزمایش دست یافتیم و توانستیم هر هدفی که وارد آسمان منطقه رزمایش شد را مقتدرانه منهدم کنیم و اجازه برگشت به آنها ندهیم.

امیر صباحی فرد در پایان گفت: هر هدف و پهپادی که وارد منطقه رزمایش شد، با هوشیاری و آتش سامانه‌های پدافندی، لاشه آن بر روی زمین باقی مانده است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار