• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

طرح جدید دانشگاه آزاد برای درآمدزایی غیرشهریه‌ای

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد از طرح جدید این دانشگاه برای بازاریابی در آزمایشگاه ها و کارگاه های این دانشگاه و درآمدزایی از این محل خبر داد.

طرح جدید دانشگاه آزاد برای درآمدزایی غیرشهریه‌ای
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، بابک نگاهداری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه این دانشگاه برای بازاریابی آزمایشگاه ها و کارگاه ها خبر داد و اظهار کرد: از آنجا که بخشی از اهداف و برنامه های کلان دانشگاه آزاد افزایش درآمدهای غیرشهریه ای از حوزه های علمی و پژوهشی دانشگاه است، آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ ترین زیر ساخت های علمی و پژوهشی کشور دارای پتانسیل خوبی برای ارائه خدمات و محصولات به بازارهای هدف است.

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد افزود: به همین منظور فعالیت های بازاریابی در فروش محصولات و یا ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی واحدهای دانشگاه آزاد به عنوان یکی از اولویت های برنامه پژوهشگاه و شبکه های آزمایشگاهی دانشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه ایجاد فضای جذب مشتری باتوجه به وجود یک بستر منسجم و یکپارچه برای استفاده بهینه از تجهیزات، دستگاه های آزمایشگاهی، کارگاهی و نیروی انسانی متخصص جهت درآمدزایی از آزمایشگاه ها و کارگاه ها را یکی از اهداف این طرح برشمرد.

نگاهداری با بیان این مطلب که انجام بازاریابی توسط کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه بلامانع است، خاطرنشان کرد: پرداخت حق التشویق به کارکنان و اعضای هیات علمی از محل قراردادهایی که توسط آن ها پیگیری می شود، بین ۱۰ تا ۲۰ درصد سود خالص قرارداد آن هم به تشخیص رئیس مرکز خدمات استان صورت می گیرد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار