• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

چرایی اظهارات رادیکال فائزه هاشمی درباره چند همسری

اگر آقایان فکر می‌کنند چندهمسری پسندیده است، آن را برای زنان هم آزاد کنند. بالاخره مجتهدان ما باید به روز باشند. چرا فقط مردها می‌توانند از این موضوع بهره‌مند شوند و به بوالهوسی خود ادامه دهند؟

چرایی اظهارات رادیکال فائزه هاشمی درباره چند همسری
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، اظهارات رادیکال فائزه هاشمی پیرامون موضوع چند همسری حالا دوباره سوژه داغ در فضای مجازی شده است. اخیرا یک فایل صوتی به نام فائزه هاشمی در رسانه‌های ضدانقلاب منتشر شده که هنوز از سوی وی تکذیب نشده است. او در این فایل صوتی اظهارات تندتری درباره موضوع چندهمسری مطرح می کند! تندترین نظر او که جنجالی راه انداخته این است که این روزها خیانت خانم‌ها به همسران‌شان زیاد شده ...اصلا اگر چند همسری لازم و ضروری است و بر خلاف فطرت و طبیعت نیست، چرا مردها حاضر نیستند چندهمسری زنان را تحمل کنند؟

بنظر می رسد تا انتخابات مجلس درچند ماه آینده و حتی انتخابات 1400 خوشایندترین موضوع برای جریان اصلاح طلب و دولت، همین دست موضوعات باشد! مسائلی که از سویی جریان منتقد را حسابی سرگرم واکنش دادن می کند که نتیجه فکت مطلوبی است تا رقیب هراسی سال های گذشته دوباره تکرار شود و از سوی دیگر اذهان عمومی را به مسائل دسته چندمی سرگرم می کند تا دست خالی دولت در ارائه دستاوردهای اقتصادی و معیشتی گم شود!

بخش های مهم اظهارات فائزه هاشمی را در ذیل بخوانید:

*در مورد صیغه، من حداقل ندیده‌ام در قرآن چیزی آمده باشد. در مورد چندهمسری هم ما آیه داریم اما خود همان آیه چند همسری را نفی می‌کند. برای همین من می‌گویم تعدد زوجات امری ضد دین و ضد اسلام است.

*اثرهایی که چندهمسری گذاشته و اخیرا خیلی مشاهده می‌شود، خیانت خانم‌ها به همسران‌شان است که به صورت متقابل رخ می‌دهد.

*الان جامعه فرق کرده است و زنان دیگر مثل قدیم نیستند که بسوزند و بسازند. بی‌عدالتی و ظلمی را که در حق آن‌ها می‌شود، تحمل نمی‌کنند؛ آن هم درباره موضوعی که برخلاف فطرت و طبیعت زنان است.اصلا من یک سوال دارم؛ اگر چند همسری لازم و ضروری است و بر خلاف فطرت و طبیعت نیست، چرا مردها حاضر نیستند چندهمسری زنان را تحمل کنند؟

*اگر آقایان فکر می‌کنند چندهمسری پسندیده است، آن را برای زنان هم آزاد کنند. بالاخره مجتهدان ما باید به روز باشند. چرا فقط مردها می‌توانند از این موضوع بهره‌مند شوند و به بوالهوسی خود ادامه دهند؟

*ما قبل از انقلاب یک «شهرنو» داشتیم. آن‌جا را بستند اما الان همه جا شهرنو شده است؛ یعنی نه تنها نتوانستند جلوی این قضیه و فساد را بگیرند بلکه خودشان هم دارند آن را گسترش می‌دهند.

* الان هر روز یک فیلم و خبری در می‌آید از کثافت‌کاری آقایان. عنوان «پرستو» را رویش می‌گذارند و خودشان را توجیه می‌کنند. چرا این پرستوها برای خانم‌ها نیست؟ فقط برای آقایون است این پرستوها؟

*اصلا قصد ورود به انتخابات ندارم. اگر بخواهم برای نمایندگی یا هر چیز دیگر کاندیدا شوم، مطمئنا رد صلاحیت می‌شوم.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار