• ۳۱ بازدید
  • تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

پیمان حسینی: اسپانیا بسیار باهوش و حرفه‌ای است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مورد رویارویی امشب با اسپانیا گفت: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است. از طرفی بازیکنان ما هم فوق‌العاده خوب هستند.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درباره بازی شب گذشته مقابل امارات اظهار داشت: بازی شب گذشته از مرحله نیمه نهایی بسیار سخت و سنگین بود. امارات در خانه بازی می‌کرد، اما تماشاگران ایرانی حمایت بسیار خوبی کردند که باعث شد احساس غربت نداشته باشیم و با آرامش بازی کنیم.

وی افزود: می‌توانستیم عملکرد بهتری هم مقابل امارات داشته باشیم تا بازی به پنالتی کشیده نشود، اما بازی بسیار نفسگیر شد و خدا را شکر که در ضربات پنالتی توانستیم بازی را ببریم و به فینال صعود کنیم. به‌هرحال حق مردم و هواداران عزیزمان این است که تیم ملی فوتبال ساحلی را در فینال ببینند و امیدوارم که امشب بازی خوبی انجام بدهیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مورد رویارویی امشب با اسپانیا گفت: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است. از طرفی بازیکنان ما هم فوق‌العاده خوب هستند. قبل از اعزام که محمد مرادی را از دست دادیم و در اینجا هم محمد احمدزاده و امیرحسین اکبری دچار مصدومیت شدند. با اینکه نفرات ما کم است، اما با اتحاد و همدلی که بین بچه‌ها وجود دارد همه جای یکدیگر را پر می‌کنند و سعی می‌کنیم در هر دقیقه‌ای که در زمین هستیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم تا در نهایت با جام قهرمانی به کشور بازگردیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

یادداشتهای روزنامه فرهیختگانیادداشت

محمدامین ایمانجانی:

وجدان را دستگیر نکنید

حسن بهشتی‌پور:

توپ در زمین اروپا

ابوالفضل ظهره‌وند:

تعهدات در حال متوازن شدن است

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار