• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

پیمان حسینی: اسپانیا بسیار باهوش و حرفه‌ای است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مورد رویارویی امشب با اسپانیا گفت: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است. از طرفی بازیکنان ما هم فوق‌العاده خوب هستند.

پیمان حسینی: اسپانیا بسیار باهوش و حرفه‌ای است
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درباره بازی شب گذشته مقابل امارات اظهار داشت: بازی شب گذشته از مرحله نیمه نهایی بسیار سخت و سنگین بود. امارات در خانه بازی می‌کرد، اما تماشاگران ایرانی حمایت بسیار خوبی کردند که باعث شد احساس غربت نداشته باشیم و با آرامش بازی کنیم.

وی افزود: می‌توانستیم عملکرد بهتری هم مقابل امارات داشته باشیم تا بازی به پنالتی کشیده نشود، اما بازی بسیار نفسگیر شد و خدا را شکر که در ضربات پنالتی توانستیم بازی را ببریم و به فینال صعود کنیم. به‌هرحال حق مردم و هواداران عزیزمان این است که تیم ملی فوتبال ساحلی را در فینال ببینند و امیدوارم که امشب بازی خوبی انجام بدهیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مورد رویارویی امشب با اسپانیا گفت: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است. از طرفی بازیکنان ما هم فوق‌العاده خوب هستند. قبل از اعزام که محمد مرادی را از دست دادیم و در اینجا هم محمد احمدزاده و امیرحسین اکبری دچار مصدومیت شدند. با اینکه نفرات ما کم است، اما با اتحاد و همدلی که بین بچه‌ها وجود دارد همه جای یکدیگر را پر می‌کنند و سعی می‌کنیم در هر دقیقه‌ای که در زمین هستیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم تا در نهایت با جام قهرمانی به کشور بازگردیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار