• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
با حضور دکترطهرانچی

مراسم تجلیل از دانشجویان قهرمان دانشگاه آزاد برگزار شد

مراسم تجلیل از دانشجویان قهرمان ورزشی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

مراسم تجلیل از دانشجویان قهرمان دانشگاه آزاد برگزار شد

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تجلیل از قهرمانان دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی، مدال آوران سی امین یونیورسیاد دانشجویی (ایتالیا 2019)، مسابقات جام جهانی تکواندو (چین 2019) و لیگ جهانی بسکتبال 3*3 (چین 2019) با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر کمال جوانمرد مدیر کل تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش،دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی، مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو و دبیر شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی و قهرمانان و مدال آوران دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

حمایت شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی از ورزش دانشگاهی

دکتر جوانمرد مدیر کل تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: کسب مقام سوم تیم بسکتبال سه نفره بانوان در مسابقات دانشگاهیان جهان ۲۰۱۹ را تبریک می‌گویم‌.

وی افزود: امروز در این مراسم ۲۴ نفر ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی مورد تقدیر قرار می‌گیرند. هم چنین قهرمانان دو رشته کاراته و سنگ‌نوردی در مراسم جداگانه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مدیرکل تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: درآمدزایی در ورزش برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش آکادمی‌ها و مدارس تابستانی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

دکتر جوانمرد با بیان اینکه امسال 24 تیم دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر فعالیت دارند، افزود: همچنین ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه همراه بوده به طوری که سال گذشته این دانشگاه ۴۰ رویداد ورزشی و امسال ۷۰ رویداد ورزشی در دست برگزاری دارد.

وی خاطرنشان کرد: نگاه ویژه شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی این است که از تیم های ورزشی حمایت کند که دانشگاهی باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه ورزش دانشجویی موفق بوده است

دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی در این جلسه با بیان اینکه فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی متعلق به تمام بخش‌های آموزش عالی است، گفت: این فدراسیون تلاش کرده تا به قسمت ملی بهایی بیشتری داده شود. یکی از سیاست های این فدراسیون واگذاری فعالیت ها به بخش‌های مختلف بود.

وی با تأکید بر اهمیت ورزش دانشجویی در کشور گفت: یکی از دانشگاه های که در این زمینه موفق بوده، دانشگاه آزاد اسلامی است که توانسته در اعزام تیم های خود به خارج از کشور به مقام های ارزشمندی دست یابد. کسب مقام سوم توسط دانشجویان دختر دانشگاه در مسابقات بسکتبال در تاریخ ورزش بسکتبال کشور بی نظیر و افتخار بزرگ است.

دکتر دهخدا با بیان اینکه ستارگان ورزش امروز می توانند مدیران موفق آینده باشند، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی گام‌های اساسی در زمینه فراهم کردن فضا برای حضور قهرمانان در دانشگاه را برداشته است که جای تقدیر دارد، همچنین از دکتر طهرانچی که ید طولانی در حمایت از ورزش دارد، تشکر می کنم.

اسامی قهرمانان سی امین یونیورسیاد دانشجویی ایتالیا 2019

آرمین هادی پور ـ طلا

سروش احمدی ـ طلا

امیرمحمد بخشی ـ طلا

میرهاشمی حسینی ـ طلا

عرفان ناظمی ـ طلا

مهیارصداقت ـ طلا

کیارش فرزان ـ نقره

محمدصالح پالیزبان ـ نقره

کوروش بختیاری ـ برنز

ملیکا میرحسینی ـ برنز

فاطمه حسام ـ برنز

اسامی قهرمانان مسابقات جام جهانی تکواندو چین 2019

عرفان ناظمی ـ طلا

سعید رجبی ـ طلا

حسین لطفی ـ طلا

امیرمحمد بخشی ـ طلا

سینا بهرامی ـ طلا

کیمیا علیزاده ـ نقره

کیمیا همتی ـ نقره

اسامی قهرمانان لیگ جهانی بسکتبال 3*3 چین 2019

شیدا شجاعی کهنه شهری

کیمیا یزدیان طهرانی

زهرا عدالت کار مقدم

فائزه شهریاری

آزاده زمانپور

در این مراسم قهرمانان ورزشی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

همچنین در این مراسم از دکتر سید نعمت خلیفه سرمربی تیم تکواندو، دکتر رضا ایمانزاده مربی تکواندو و دکتر کمال جوانمرد سرپرست تیم تکواندو در یونیورسیاد تقدیر شد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار