• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

بازدید خسروپناه از موکب دانشگاه آزاد ایلام

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش مضاعف و جهادی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در پذیرایی و اسکان زوار امام حسین (ع) قابل تقدیر است.

بازدید خسروپناه از موکب دانشگاه آزاد ایلام

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد ایلام، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی از موکب واحدهای دانشگاهی ایلام و مهران بازدید کرد.

دکتر خسروپناه در این بازدید گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با ایجاد موکب پذیرایی، اسکان زوار و ایجاد پارکینگ برای زوار حسینی سنگ تمام گذاشته است.

وی اظهار داشت: در بازدیدی که از دانشگاه آزاد اسلامی ایلام داشتم، شاهد تلاش مضاعف و جهادی این دانشگاه در پذیرایی و اسکان زوار امام حسین (ع) بودم که این اقدامات قابل تقدیر است.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: تمام تلاش های مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در اربعین با حمایت مردم و به ویژه جوانان و دانشجویان بسیجی همراه بود که به صورت جهادی وقت و انرژی خود را صرف خدمت به زوار حسینی کردند.

وی گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در این ایام علیرغم اینکه وظیفه اداری آنها نبود، ولی به برکت امام حسین(ع) به صورت 24 ساعته و بدون وقفه در خدمت زوار حسینی و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در مسیر رفت و برگشت زوار حسینی با ایجاد موکب بیش از حد و توان خود خدمت رسانی کرده است.

وی با تقدیر از مردم ایلام گفت: علیرغم اینکه ایلام استان محرومی از لحاظ امکانات و زیرساخت هاست، ولی شاهد بودیم که مسئولان استان و به ویژه مردم با صفای این استان میزبانانی شایسته برای خدمتگزاری به زوار حسینی بودند و باید مسئولان کشوری قدرشناس این مردم باصفا و دوست دار اهل بیت(ع) باشند.

دکتر خسروپناه تصریح کرد: نفت و گاز فراوان، آب و خاک و از همه مهمتر بحث تردد بیشترین حجم زوار حسینی از استان ایلام و مرز مهران پتانسیل عظیمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در راستای توسعه زیر ساخت های این استان و به ویژه در حوزه راه و جاده ای بیشتر تلاش شود تا شاهد شکوفایی و توسعه استان ایلام در ابعاد مختلف باشیم، چرا که زیبنده استان ولایت مداری چون ایلام نیست که جوانان آن با این پتانسیل های عظیم بیکار باشند.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار