• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

پیش بینی باران و برف برای برخی مناطق کشور

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران، برف و وزش باد شدید موقتی از امروز تا جمعه ۳ آبان در برخی مناطق کشور خبر داد.

پیش بینی باران و برف برای برخی مناطق کشور
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور از امروز تا روز چهارشنبه اول آبان‌ماه 98 در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمالغرب کشور رگبار پراکنده گاهی وزش باد شدید و رعد و برق روی می‌دهد،‌ طی این مدت در دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین،‌البرز و تهران در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.

روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم آبان علاوه بر مناطق فوق در جنوب غرب کشور و برخی مناطق مرکز کشور رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده و در این مدت به دلیل افزایش باد روی شمال عربستان و جنوب عراق وقوع گرد و خاک در استان های خوزستان و ایلام نیز دور از انتظار نیست.

همچنین امروز تا آخر هفته در سواحل شمالی کشور بارش متناوب باران و وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در بخش‌های شمالی بین 5 تا 8 درجه کاهش می یابد. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده در ارتفاعات و نقاط سردسیر شمالغرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف دور از انتظار نیست.

همچنین امروز و فردا دوشنبه ساعات بعدازظهر در مناطقی از کرمان و ارتفاعات شمال هرمزگان رشد ابری و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار