• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
دنبال بازی هجومی هستیم، از من عملکرد تدافعی نخواهید

ویلموتس در پاسخ به «فرهیختگان»: مشکل مطالباتم حل می‌شود

«فرهیختگان» درباره پرداخت نشدن دستمزد ویلموتس و تاثیر این موضوع روی جنگندگی او در هدایت تیم ملی پرسید که سرمربی بلژیکی گفت: «من یک مربی هستم و تیم ملی ایران را دوست دارم. هدف ما این است که بازی خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. سایر مسائل در ادامه حل می‌شود.»

ویلموتس در پاسخ به «فرهیختگان»: مشکل مطالباتم حل می‌شود
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»،  مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کامبوج گفت: «هدف‌مان در نخستین بازی خانگی، پیروزی و کسب سه امتیاز است. ارائه یک بازی هجومی و صدرنشینی در گروه هدف اولیه ماست.» 

در ادامه «فرهیختگان» درباره پرداخت نشدن دستمزد ویلموتس و تاثیر این موضوع روی جنگندگی او در هدایت تیم ملی پرسید که سرمربی بلژیکی گفت: «من یک مربی هستم و تیم ملی ایران را دوست دارم. هدف ما این است که بازی خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم. سایر مسائل در ادامه حل می‌شود.»

  ویلموتس درمورد اشتباهات در ساختار دفاعی تیم ملی گفت: «نمی‌شود که بازی هجومی را پیش برد، بدون‌ اینکه ریسکی در بخش تدافعی وجود نداشته باشد. برای کسب موفقیت باید ریسک کرد. اگر از من بازی تدافعی می‌خواهید، من راضی نیستم.»

  وی درباره دعوت نشدن چندین بازیکن سرشناس ازجمله جهانبخش و دعوت از بازیکنان جوان مانند محبی و احتمال بازگشت بازیکنان سرشناس گفت: «جهانبخش ۹۰ دقیقه مقابل هنگ‌کنگ بازی کرد. به باشگاهش بازگشت و مصدوم شد. با تیم پزشکی برایتون در تماس بودیم. او ۱۰ روز تمرین نکرد و بدنش آماده بازی نبود. سعی کردیم نگاه بلندمدت داشته باشیم که او ۱۵ روز در تیمش حضور داشته باشد و به ترکیب بازگردد. این موضوع درباره عزت‌اللهی و صیادمنش هم صدق می‌کند. اگر بازیکنان در باشگاه خود در ترکیب اصلی بازی نکنند، به تیم ملی هم باز نمی‌گردند. سعی کردیم در باشگاه خود بمانند و به ترکیب اصلی اضافه شوند. هدف دیگر ما این است که کسی مطمئن نباشد همیشه به تیم ملی دعوت می‌شود. درواقع سعی داریم رقابت را در تیم ملی تقویت کنیم تا هسته اصلی تیم ملی بزرگ‌تر شود.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار