• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
علمائی عنوان کرد:

بهبود شرایط روند ارتقاء اساتید

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید بحث ارتباط دانشگاه با صنعت را مهم قلمداد کنیم و پیوند صنعت با دانشگاه سر لوحه کار مسئولان دانشگاه قرار گیرد.

بهبود شرایط روند ارتقاء اساتید

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شیراز، دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز گفت: در شرایط کنونی موضوع تعامل بیش از پیش با استان‌ها را در برنامه کاری داریم و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی اقدامات لازم در حال شکل‌گیری است.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در گام دوم باید تعاملات را بیشتر کرد و موارد مهم و کاربردی آسیب‌شناسی شده و برای آن برنامه‌ریزی دقیق، منطقی و اصولی صورت گیرد. مسأله پیوند صنعت با دانشگاه در اولویت قرار گیرد و تشکیل کمیته‌های تخصصی با حضور استان ها در این مسیر کمک شایانی به ما خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما در تشکیل سفرهای استانی این است که اساتیدی را شناسایی و انتخاب کنیم که دغدغه دانشگاه را دارند، دلسوز سیستم هستند و تمام تلاش و توان خود را در اعتلاء و تعالی دانشگاه بکار می‌گیرند.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی، بحث ارتباط دانشگاه با صنعت را مهم قلمداد کرد و افزود: پیوند صنعت با دانشگاه سرلوحه کاری مسئولان دانشگاه قرار گیرد. همچینن ستاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی سعی در بهبود شرایط ارتقاء استادان دارد.

دکتر علمائی با بیان اینکه کسب رضای الهی در تمام کارها و مسؤلیت‌ها هدف نهایی است، گفت: باید در دانشگاه شأن مدیر گروه، اعضای هیأت علمی و دانشجو رعایت شود و همه مسئولان دانشگاه نسبت به این موضوع حساس باشند.

وی تأکید کرد: تغییر ساختار در سازمان مرکزی با هدف استفاده بیش از پیش از ظرفیت اعضای هیأت علمی بوده و باید از این ظرفیت بخوبی استفاده شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha