• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
روایت «فرهیختگان» از ادامه انتخاب مدیران غیرمتخصص برای فدراسیون‌ها

عضو هیات‌مدیره تیم فوتبال، گزینه ریاست والیبال!

شایعات زیادی مطرح شده که جدی‌ترین آن احتمال بازگشت محمدرضا داورزنی به والیبال است. گفته می‌شود رئیس سابق که اکنون معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان است احتمال دارد مجبور به جدایی از وزارت شود و به همین دلیل در انتخابات شرکت کند.

عضو هیات‌مدیره تیم فوتبال، گزینه ریاست والیبال!

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سال‌هاست که اهالی رسانه و کارشناسان گله می‌کنند که چرا برای خیلی از فدراسیون‌های ورزشی مدیرانی انتخاب می‌شوند که تخصصی در آن رشته ندارند و تنها به واسطه قرار داشتن در حلقه نزدیکان متولیان ورزش به این سمت‌ها می‌رسند. همین حالا هم افراد زیادی را می‌توان مثال زد که بدون داشتن کوچک‌ترین تخصص مرتبط، مسئول اداره فدراسیون‌های مهم هستند.

ظاهرا این‌بار نوبت به والیبال رسیده است. فدراسیونی که با وجود اتمام دوره قانونی سرپرستی داوری همچنان تحت‌نظر وی اداره می‌شود و همه منتظر برگزاری انتخابات آن هستند. شایعات زیادی نیز در این خصوص مطرح شده که جدی‌ترین آن احتمال بازگشت محمدرضا داورزنی به والیبال است. گفته می‌شود رئیس سابق که اکنون معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان است احتمال دارد مجبور به جدایی از وزارت شود و به همین دلیل در انتخابات شرکت کند. برخی نیز می‌گویند وی به دنبال تصویب اساسنامه‌ای است که به استناد آن ریاست فدراسیون شغل محسوب نشود تا بتواند بدون مشکل دوباره رئیس فدراسیون والیبال شود.

با این حال پیگیری‌های «فرهیختگان» نشان می‌دهد ممکن است داورزنی از تصمیم خود برای ورود به انتخابات برگردد که البته به این معنی نیست که گزینه‌ای برای این فدراسیون نداشته باشند. طبق شنیده‌ها ظاهرا عضو هیات‌مدیره یکی از دو تیم مطرح فوتبال پایتخت به‌عنوان گزینه وزارت برای شرکت در انتخابات فدراسیون والیبال درنظر گرفته شده که البته تخصصی هم در والیبال ندارد. باید صبر کرد و دید درنهایت چه تصمیمی اتخاذ می‌شود تا اهالی والیبال شاهد برگزاری انتخابات این فدراسیون بعد از این همه تاخیر باشند!
 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها