• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
جام باشگاه‌های فوتسال آسیا

قهرمان، نایب قهرمان شد!

تیم فوتسال مس سونگون ایران در دیدار نهایی جام باشگاه‌های آسیا به مصاف «ناگویا»ی ژاپن رفت و با شکست 2 بر صفر به مقام دومی مسابقات بسنده کرد.

قهرمان، نایب قهرمان شد!
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، تیم فوتسال مس سونگون ایران در دیدار نهایی جام باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۵:30 روز گذشته در بانکوک به مصاف «ناگویا»ی ژاپن رفت و با شکست 2 بر صفر به مقام دومی مسابقات بسنده کرد. در این بازی، هیراتا در نیمه نخست و آندو در نیمه دوم برای ناگویای‌ژاپن گلزنی کردند. به این ترتیب مس‌ایران که مقام قهرمانی دوره پیشین مسابقات را به‌دست آورده بود، نتوانست از قهرمانی‌اش دفاع کند و جام به چشم‌بادامی‌های ژاپن رسید. مس در مرحله گروهی نیز با ناگویا هم‌گروه بود و با نتیجه 3 بر 2 از این تیم شکست خورده بود. در دیدار رده‌بندی مسابقات نیز یاران علیرضا رفیعی‌پور در تیم تای‌سون‌نام ویتنام با پیروزی 6 بر 4 مقابل AGMK ازبکستان مقام سومی را کسب کردند.

کازویا شیمیزو، بازیکن رأس ژاپنی تیم تای‌سون‌نام ویتنام با 10 گل زده، آقای‌گل مسابقات شد. او پیش از دیدارهای شنبه به‌همراه مهدی جاوید از مس‌سونگون و پپیتا از ناگویا با هفت گل ‌زده درصدر جدول آقای گلی حضور داشت که با هت‌تریک در دیدار رده‌بندی برابر AGMK، با 10 گل زده عنوان آقای‌گلی را به‌دست آورد. پیش از مراسم اهدای جام، جایزه بازی جوانمردانه مسابقات به باشگاه مس‌سونگون رسید. جایزه‌ای که به فرهاد فخیم، کاپیتان تیم مس اهدا شد. همچنین یوشیکاوا توموکی، بازیکن تیم ناگویا اوشنز، عنوان بهترین بازیکن مسابقات را به‌دست آورد. این جایزه توسط مهدی تاج رئیس کمیته فوتسال AFC به بازیکن ژاپنی اهدا شد.

 

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها