• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
توکلی:

مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به ثبت انتخاب رشته ۴۳.۱۱ درصد داوطلبان مجاز کنکور سراسری ۹۸ گفت: مهلت ثبت کدرشته محل‌ها به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرگزاری دانشجو بیان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز شنبه ۲۶ مردادماه از تعداد ۸۳۲ هزار و ۲۸۹ داوطلب مجاز کنکور سراسری ۹۸، تعداد ۳۵۸ هزار و ۵۱۸ داوطلب معادل ۴۳.۱۱ درصد از مجازین، انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند.

توکلی ادامه داد: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه‌های آزمایشی مجاز و اصلاحات اعلام شده، نسبت به انتخاب ۱۵۰ کدرشته محل از میان کدرشته‌های مجاز اقدام کرده و به ترتیب تقدم علاقه، آن‌ها را در فرم مربوطه ثبت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: پس از تایید نهایی داوطلب، سیستم انتخاب رشته یک شماره ۱۵ رقمی در صفحه‌ای مجزا به عنوان رسید انتخاب رشته به داوطلب می‌دهد که به منزله تکمیل فرآیند انتخاب رشته داوطلب است. داوطلبان رسید ۱۵ رقمی را نزد خود نگه دارند.

وی گفت: داوطلبانی که پیش از این انتخاب رشته کرده اند نیز می‌توانند در مهلت باقیمانده نسبت به ویرایش فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها