• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
فتحی به دنبال تکمیل تیم اجرایی استقلال، بازگشت مباشری تا 10 روز دیگر

انتخاب سلطانی به‌عنوان جانشین خطیر تایید نشد

دیروز خبری شنیدیم مبنی‌بر اینکه امکان دارد امیرحسین فتحی از امیرسلطانی به‌عنوان معاون ورزشی استفاده کند. سلطانی پیش از این مدتی در استقلال خوزستان مدیرعامل بود و بر سر انتقال رحیم دلفی به بلژیک اسمش سر زبان‌ها افتاد.

انتخاب سلطانی به‌عنوان جانشین خطیر تایید نشد
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، یکی از بزرگ‌ترین انتقادهایی که این روزها به امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال وارد می‌شود، خالی بودن دور وبر او از مردان اجرایی تاثیرگذار در باشگاه است. بعد از پذیرش استعفای معاون ورزشی پیشین و همچنین بستری شدن هادی مباشری در بیمارستان به خاطر عمل جراحی قلب باز، استقلال با کمبود معاونان با تجربه مواجه شده است. تنها مسئولانی که در باشگاه حضور دارند دو عنصر رسانه‌ای باشگاهی؛ یعنی مدیر روابط‌عمومی و مدیر رسانه‌ای هستند که هر کدام باید چند کار مختلف را انجام بدهند. در روزهای اخیر از بروز اختلافات بین فتحی و استراماچونی هم شایعات زیادی به رسانه‌ها درز پیدا کرده. البته فتحی سرانجام سکوت را شکست و اعلام کرد که این خبرها صحت ندارد تا فضا کمی تلطیف شود. بازگشت میلیچ مدافع کرواتی به تهران و مذاکرات جدی باشگاه با او نیز تا حدی باعث کاهش تنش‌ها شد.

 استقلال معاون کم دارد

غیر از معاون ورزشی که استعفایش پذیرفته شده، معاون اجرایی باشگاه(مباشری) هم در بستر نقاهت قرار دارد ولی از10 روز تا دو هفته بعد به باشگاه بر می‌گردد تا کارهای لازم را پیگیری کند. استقلال این روزها علاوه‌بر چالش معاون ورزشی، باید دنبال معاون فرهنگی هم بگردد چراکه معاون قبلی دو روز بعد از انتصاب استعفا داد! معاون فرهنگی باشگاه وظیفه نظارت بر کانون هواداران را هم برعهده دارد. این نکته‌ای است که بسیار اهمیت دارد به‌خصوص در ابتدای لیگ. استقلال به‌زودی بازی‌هایش را در لیگ آغاز می‌کند در حالی که هنوز تشکیلات جدیدی را برای کانون هواداران خود درنظر نگرفته است.
 

 چالش جدیدی به نام سلطانی

دیروز خبری شنیدیم مبنی‌بر اینکه امکان دارد امیرحسین فتحی از امیرسلطانی به‌عنوان معاون ورزشی استفاده کند. سلطانی پیش از این مدتی در استقلال خوزستان مدیرعامل بود و بر سر انتقال رحیم دلفی به بلژیک اسمش سر زبان‌ها افتاد. از او به‌عنوان مشاور فدراسیون فوتبال مالت و همچنین چند باشگاه اروپایی نام برده می‌شود. او همانی است که قبل از انتخاب ویلموتس از احتمال حضور کلینزمن در ایران خبر داده بود. روز گذشته از حضور او در باشگاه و اختلاف استراماچونی با وی گزارشی نیز در «تسنیم» منتشر شد. در این گزارش به صراحت ذکر شده که این دو نفر جلسه‌ای داشته‌اند که خوب پیش نرفته و باعث ناراحتی و دلسردی بیشتر استراماچونی شده است!
 

 سلطانی: به باشگاه رفت و آمد دارم

در همین زمینه سراغ سلطانی رفتیم تا از صحت و سقم ماجرا باخبر شویم که وی خطاب به «فرهیختگان» گفت: «من از زمان آقای افشارزاده در استقلال حضور داشتم و به‌عنوان مشاور در باشگاه رفت و آمد دارم اما اینکه من معاون ورزشی استقلال شوم صحت ندارد و شما نیز این خبر را منتشر نکنید تا اعتبارتان زیر سوال نرود.»

 فتحی: تکذیب می‌کنم

امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال نیز در حالی که قصدی برای مصاحبه نداشت، برای دقایقی کوتاه با خبرنگار «فرهیختگان» هم صحبت شد و خبر انتخاب معاون ورزشی یا دادن پیشنهاد این پست به سلطانی را تکذیب کرد. وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است جانشین خطیر را انتخاب کنید، گفت: «فعلا خیر!»
 

مدیرعامل همچنان تنهاست

امیرحسین فتحی به خاطر سوابق طولانی مدتی که در مدیریت ورزشی در ایران دارد، دوستان و مشاوران زیادی دارد اما فعلا در اداره باشگاه تنهاست. مطابق شنیده‌ها او می‌کوشد تا به هر شکل ممکن فصل نقل و انتقالات را به خوبی به پایان برساند و بعد با دست باز و بدون دغدغه‌های دیگر، کابینه اجرایی باشگاه را برای ادامه فصل انتخاب کند. البته فشارهای رسانه‌ای روی او برای انتخاب هرچه سریع‌تر معاونانش زیاد است.

 

* نویسنده:  هومن جعفری روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها