• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم قرار گرفته است

مراسم معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با حضور مهندس موسوی رئیس مرکز حراست دانشگاه برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم قرار گرفته است

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز با حضور مهندس سیدمجید موسوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شیراز برگزار شد.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی ذخیره و مولود انقلاب اسلامی است، گفت: با شرایط تحولی جدید افق بسیار بالنده‌ای روبروی دانشگاه است و از لحاظ رویکردی و عملکردی باعث ارتقاء دانشگاه خواهد شد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در این مدت کوتاه در زمینه های تغییر ساختار و نهایی شدن آن، تغییر نظام بودجه بندی، حرکت های جهادی مانند کمک به سیل زدگان و تحول در حوزه نیروی انسانی تحولات چشمگیری داشته و شرایط دانشگاه نسبت به قبل متفاوت شده است، امروز دانشگاه در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم قرار گرفته و هم‌افزایی خوبی بین اجزاء آن به وجود آمده است، بنابراین دشمن در این خصوص اظهار نگرانی می کند.

موسوی با بیان اینکه در این تحولات یکی از نهادهایی که باید نقش کلیدی خود را خوب انجام دهد حراست است، گفت: حراست با نگاه عمیق، رویکرد تعاملی اخلاق مداری، اعتقادی و جهادی وظایف خود را انجام می دهد. حراست با تعامل سازنده با تمامی دست اندرکاران دانشگاه مانع از این می‌شود که خللی در اهداف اعلامی ایجاد شود.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به توفیقات مرکز حراست دانشگاه، خاطر نشان کرد: این مرکز در مدت کوتاهی باند جعل مدارک که در استان های مختلف و حتی در فضای بین الملل اقدام به صدور مدارک دانشگاهی و غیر دانشگاهی کرده بود را با رصد اطلاعاتی شناسایی و متلاشی کرد. حراست با نگاه پیشگیرانه تعامل با دانشگاه، خطرات را شناسایی و به موقع هشداردهی و اطلاع رسانی می‌کند.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: از آنجا که دانشگاه آزاد اسلامی دارای سرمایه‌های عظیم انسانی، علمی، سخت افزاری و زیرساخت‌های بی‌بدیلی در سطح کشوراست، ادارات، ارگان‌ها و سازمان‌ها باید با دانشگاه تعامل خوبی داشته باشند و ضمن استفاده از این قابلیت‌ها در رشد و تعالی خود و دانشگاه گام بردارند.

وی با تاکید بر لزوم نگاه پیشگیرانه و تعاملی مسئولان حراست، گفت: باید تمام سعی و تلاش‌ما بر این باشد که کارهای ریشه‌ای انجام داده و جریان شناسی، رصد و پایش را سرلوحه کاری خود قرار دهیم و همواره تقویت، حمایت و پشتیبانی مدیرانی که خالصانه و در جهت ارتقاء و تعالی دانشگاه قدم بر‌می‌دارند را مد نظر داشته باشیم.

موسوی در پایان ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات آقای علیرضا حبیبی ،مدیرکل سابق حراست استان فارس و واحد شیراز، گفت: مراسم امروز پاسداشت سال‌ها زحمات صادقانه و انجام وظیفه در سنگری خطیر توسط برادر بزرگوار و عزیز آقای علیرضا حبیبی است.

مهندس موسوی همچنین آقای علی حسین منصوری را به‌عنوان مدیرکل جدید حراست استان فارس و واحد شیراز معرفی کرد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها