• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
تکلیف خرید جنجالی آبی‌ها تا پایان هفته مشخص می‌شود

بلبلی از قفس استقلال می‌پرد؟

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال گفت: چند روز آینده، بلبلی در جلسه کمیته حاضر می‌شود و به پرونده رسیدگی خواهیم کرد تا به‌زودی براساس مستندات موجود رأی لازم را صادر کنیم.

بلبلی از قفس استقلال می‌پرد؟

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، ابتدای هفته جاری نشست رسیدگی به پرونده انتقال محمد بلبلی، بازیکن سابق باشگاه سپیدرود با حضور نمایندگان این باشگاه و باشگاه‌های استقلال‌تهران و فولاد‌خوزستان برگزار شد. جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال با بیان این خبر گفت: «در این جلسه کلیه موارد و توضیحات لازم از جانب نمایندگان سه باشگاه شنیده شد. همچنین لازم است با توجه به حضور خود بازیکن در اردوی برون‌مرزی منتظر بازگشت ایشان باشیم تا جهت ارائه توضیحات به کمیته مراجعه کند. بر این اساس طی چند روز آینده، بلبلی در جلسه کمیته حاضر می‌شود و به پرونده رسیدگی خواهیم کرد تا به‌زودی براساس مستندات موجود رأی لازم را صادر کنیم.»

وی در همین زمینه به «فرهیختگان» گفت: «روند بررسی و تعیین آخرین وضعیت پرونده‌های فوق در کمیته تعیین وضعیت به‌صورت محرمانه طی می‌شود و از اظهارنظر در این خصوص معذور هستیم. با این حال طی روزهای آینده و احتمالا تا پایان هفته جاری، پرونده بلبلی به سرانجام رسیده و رای این بازیکن صادر خواهد شد.»

نکته قابل توجه اینکه با توجه به تخطی بازیکن جدید استقلال از قوانین، شاید در این بین مشکل اصلی متوجه تیم مطرح پایتخت شده و چه‌بسا اگر استقلالی‌ها نیز در این قضیه مقصر باشند، هم باشگاه و هم بازیکن از سوی کمیته انضباطی با جرایم سختی تنبیه می‌شوند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها