• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
ادامه واکنش‌ها به انتخابات فدراسیون کشتی

خادم از دبیر حمایت کرد!

رسول خادم گفت: «مسئولیت علیرضا دبیر، مسئولیت سنگینی است و باید به وی زمان داد و انتظارات را از او کم کرد تا بتواند برنامه‌ریزی کند.

خادم از دبیر حمایت کرد!

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی که با پیروزی علیرضا دبیر به پایان رسید همچنان درگیر حاشیه است و اهالی کشتی نسبت به اتفاقات رخ داده موضع‌گیری می‌کنند. اتفاقاتی که باعث شد برخی چهره‌ها مثل حیدری انصراف دهند و برخی دیگر مثل امیر خادم و عباس جدیدی به خاطر احراز نشدن صلاحیت نتوانند در آن شرکت کنند.

 خادم: مسیرِ پَلشت انتخابات ربطی به دبیر نداشت

رسول خادم در این خصوص به «تسنیم» گفت: «مسئولیت علیرضا دبیر، مسئولیت سنگینی است و باید به وی زمان داد و انتظارات را از او کم کرد تا بتواند برنامه‌ریزی کند. اینکه انتخابات، چنین مسیر پلشتی را برای برگزاری طی کرد، ارتباطی به دبیر ندارد. وقتی نحوه مدیریت جماعت سیاسی باشد، هر کاندیدایی هم که انتخاب شود، قبل از انتخابش کلی هزینه بابت تخریب‌های بیهوده داده است. ضمن اینکه بخش عمده‌ای از دلخوری‌ها و دشمنی‌ها هم، ادامه‌دار باقی خواهد ماند. برایِ این جماعت  فرقی نمی‌کند که رسول خادم قربانی شود یا علیرضا دبیر، امیررضا خادم از اسب بیفتد یا عباس جدیدی، حمید بنی‌تمیم ابزار نقشه‌هایشان باشد یا فردی دیگر. از هر طرف که کشته شوند، به نفع آقایان است.»

 بنی‌تمیم: قصد شکایت داشتم، پشیمان شدم

حمید بنی‌تمیم، کاندیدایی که در رقابت با دبیر موفق نبود به «ایسنا» گفت: «توقع نداشتم شخصی(نصیرزاده) بیرون از خانواده کشتی بیاید و رای بیشتری از من بگیرد. این موضوع نشان‌دهنده این است که نصیرزاده دارای ظرفیت‌های زیادی است و به خوبی توانست از ارتباط با سیاسیون و جلب حمایت آنها استفاده کند. برخی از دوستان که در دوره سرپرستی من در فدراسیون کشتی به من قول حمایت داده بودند روز رای‌گیری روی برگه رای نام فرد دیگری را نوشتند. از این موضوع ناراحت نیستم اما ‌ای کاش صادقانه عمل می‌کردند و حرف دل‌شان را می‌زدند. هیچ تلاش خارج از چارچوبی برای کسب رای و رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون نداشتم. به چرایی تایید صلاحیت دبیر انتقادی ندارم و ترجیح می‌دهم برای آرامش کشتی به این مسائل ورود نکنم اما در بحث چیدمان مجمع می‌توانستند خیلی بهتر از این عمل کنند. این اتفاقات دیگر گذشته و بازگشت به عقب فایده‌ای ندارد. روز قبل از انتخابات برای شکایت به سازمان بازرسی کل کشور رفتم اما از آنجا که فرصت زمانی نبود و تنها چند ساعت تا برگزاری انتخابات باقی مانده بود، پشیمان شدم و نخواستم کشتی را بیش از این وارد حاشیه کنم. اکنون هم می‌روم و تحت هیچ‌شرایطی دیگر به کشتی بر نمی‌گردم.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها