• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
انتقاد سروش رفیعی از مدیران پرسپولیس:

هنوز نمی‌دانند فهرست بزرگسالان چند نفره است!

سروش رفیعی گفت: «مسئولان موقعیت و بزرگی پرسپولیس را درک نکرده‌اند. هواداران این تیم را درک نکرده‌اند چراکه اگر پرسپولیس را درک می‌کردند آدم‌هایی را بالای سر این تیم می‌گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند، اما متاسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز نمی‌دانند که در لیست بزرگسال باید ۱۸ بازیکن حضور داشته باشد.

هنوز نمی‌دانند فهرست بزرگسالان چند نفره است!

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سروش رفیعی با تصمیم گابریل کالدرون، از لیست پرسپولیس برای فصل آینده خط خورد تا این بازیکن همراه با شایان مصلح، زودتر از سایر بازیکنان به تهران برگردد.

رفیعی با انتشار فیلمی ویدئویی در فضای مجازی در این باره گفت: «دو سال پیش پستی در صفحه شخصی گذاشتم و به هواداران گفتم که مجبورم با عشق و علاقه پرسپولیس را ترک کنم و قول دادم که خیلی زود به این تیم برخواهم گشت. من برگشتم و خیلی دوست داشتم شرایط به‌گونه‌ای رقم بخورد که فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم و از بودن در این تیم لذت ببرم، اما متاسفانه امروز باز هم مجبور شدم پرسپولیس را ترک کنم چراکه مسئولان ما درک نمی‌کنند تیم پرسپولیس چطور تیمی است.»

وی ادامه داد: «مسئولان موقعیت و بزرگی پرسپولیس را درک نکرده‌اند. هواداران این تیم را درک نکرده‌اند چراکه اگر پرسپولیس را درک می‌کردند آدم‌هایی را بالای سر این تیم می‌گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند، اما متاسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز نمی‌دانند که در لیست بزرگسال باید ۱۸ بازیکن حضور داشته باشد. امروز من و شایان مصلح از پرسپولیس جدا شدیم. من نیم‌فصل سال قبل اینجا بودم و از این به بعد با امید کارم را انجام می‌دهم، اما‌ ای‌کاش این‌طور نباشد که بازیکنی مثل شایان مصلح با هزار درد به تمرینات بیاید و با پنجره بسته به فینال آسیا برود، اما ۱۰ روز مانده به شروع لیگ به او بگویند خداحافظ. ای‌کاش بدانیم که پرسپولیس چطور تیمی است و اگر نمی‌توانیم خدمت کنیم، زودتر برویم تا خیانت نکنیم و بفهمیم که چه افرادی برای این تیم اشک ریختند و چه‌کسانی حرص خوردند. کسی را بازیچه دست دیگران نکنیم.»

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: «ارزش لوگو و تیم پرسپولیس را همیشه در قلب و وجودم دارم و از همه حمایت‌های هواداران ممنون هستم. به امید روزی که پرسپولیس را افرادی مدیریت کنند که لیاقتش را دارند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها