• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
وعده ویلموتس به شاگردان مجیدی:

خوب باشید، به تیم ملی بزرگسالان دعوت می‌شوید

عارف غلامی، کاپیتان تیم ملی امی، بعد از بازی با بزرگسالان خوشحال به سمت‌مان آمد و با لبی خندان گفت: «قرار است دو سه بازیکنی که امروز خوب بازی کرده‌اند به اردوی تیم ملی دعوت شوند.»

خوب باشید، به تیم ملی بزرگسالان دعوت می‌شوید

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، عارف غلامی، کاپیتان تیم ملی امید و مدافع وسط امیدها که فصل گذشته در فولاد بازی می‌کرد، بعد از بازی با بزرگسالان خوشحال به سمت‌مان آمد و با لبی خندان گفت: «قرار است دو سه بازیکنی که امروز خوب بازی کرده‌اند به اردوی تیم ملی دعوت شوند.» اتفاقا بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و امیدوار بود هرچه زودتر ملی‌پوش شود.

عارف در این زمینه به «فرهیختگان» گفت: «هر کسی آرزو دارد لباس تیم ملی را بر تن کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و با نمایشی که در دیدار امشب داشتم امیدوارم نظر ویلموتس را جلب کرده باشم.»

به گزارش «فرهیختگان»، موضوعی که عارف گفت خود سوژه گزارشی شد تا این موضوع را پیگیری کنیم. همین سوال را از ابوالفضل رزاق‌پور، گلزن تیم ملی امید در دیدار با تیم ملی بزرگسالان پرسیدیم که گفت: «درست است. قبل از بازی به ما اعلام کردند که آقای ویلموتس نگاه ویژه‌ای به این دیدار دارد و درصورتی که خوب باشیم امکانش هست به اردوی تیم ملی بزرگسالان نیز راه پیدا کنیم. امیدوارم توانسته باشم برای این راهیابی چشم سرمربی تیم ملی را گرفته باشم.»

به نظر می‌رسد در پایان این دیدار عده‌ای از بازیکنان امید مثل رزاق‌پور و غلامی و البته چند نفر دیگر از تیم ملی امید نگاه ویلموتس را به خود جلب کرده و احتمالا برای اردوهای بعدی باید در انتظار حضور چند نفر از شاگردان مجیدی در جمع شاگردان ویلموتس باشیم.

 

* نویسنده: محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها