• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
محمود شیعی در پاسخ به «فرهیختگان»:

تعلیق فوتبال ایران؟ احتمالا به ما فرصت می‌دهند

عضو هیات‌رئیسه فدراسیون در پاسخ به سوال «فرهیختگان» درباره حذف نام ایران از بخش رنکینگ سایت AFC و احتمال تعلیق فوتبال ایران به‌خاطر مساله راه ندادن بانوان به ورزشگاه‌ها گفت: فیفا به ما نامه‌ای ارسال کرده تا درباره ورود بانوان موضع‌مان را مشخص کنیم و هرچه سریع‌تر تصمیم بگیریم، اما هنوز به‌گونه‌ای نیست که حالت تعلیق داشته باشد. احتمالا به ما فرصتی می‌دهند تا سازماندهی و راهکاری پیدا کنیم.

تعلیق فوتبال ایران؟ احتمالا به ما فرصت می‌دهند

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، اتفاقات روز گذشته که ماحصل یک اشتباه در سایت‌ ای‌اف‌سی بود، باعث شد بحث تعلیق فوتبال ایران مطرح شود که البته تایید هم نشد. روز گذشته در حاشیه بازی دوستانه تیم‌های ملی بزرگسالان و امید فرصتی شد با محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیات‌رئیسه فدراسیون در این خصوص به صحبت بپردازیم.

وی در پاسخ به سوال «فرهیختگان» درباره حذف نام ایران از بخش رنکینگ سایت AFC و احتمال تعلیق فوتبال ایران به‌خاطر مساله راه ندادن بانوان به ورزشگاه‌ها گفت: «فیفا به ما نامه‌ای ارسال کرده تا درباره ورود بانوان موضع‌مان را مشخص کنیم و هرچه سریع‌تر تصمیم بگیریم، اما هنوز به‌گونه‌ای نیست که حالت تعلیق داشته باشد. احتمالا به ما فرصتی می‌دهند تا سازماندهی و راهکاری پیدا کنیم. من تا این لحظه نامه‌ای ندیدم و از طریق رسانه‌ها فقط این مساله را شنیدم.»

وی درباره شروع مسابقات لیگ و اینکه آیا VAR به این فصل از مسابقات می‌رسد یا خیر، گفت: «موضوع اصلی همان بحث استادیوم‌ها و نواقص آنهاست که باید برطرف شود و سازمان لیگ هم به آن اشاره کرده بود. درباره VAR هم همچنان در تلاش هستیم ولی به این فصل نمی‌رسد. بحث دیگر راجع به کمیته استیناف است که باید درخصوص ماهیت مدیران سازمان لیگ، تصمیم‌گیری لازم صورت گیرد تا راحت‌تر کارهای آغاز لیگ جدید انجام شود.»

مدیرعامل پیکان درخصوص اوضاع این تیم لیگ برتری اظهار داشت: «آقای فرکی تغییرات خوبی را در تیم به وجود آورده است. ان‌شاءالله حضور آبرومندانه و خوبی در فصل جدید خواهیم داشت. در فوتبال ما جوانان کارهای اصلی را انجام می‌دهند. تیم فوتبال پیکان هم مثل والیبال که جوان‌هایمان جواب دادند، موفق خواهند شد. چهار دعوت‌شده به تیم‌ملی داریم و ویلموتس نشان داد که ما راه‌مان را درست رفته‌ایم.»

شیعی درخصوص انتقال روستایی به پرسپولیس تاکید کرد: «ما یک باشگاه بازیکن‌ساز هستیم. اگر امیر روستایی را از دست دادیم بازیکنان زیاد دیگری در تیم‌های ملی داریم که تعدادشان به 15 نفر می‌رسد. امیر روستایی رفت اما 10 نفر به جای او می‌آیند.»

عضو هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه نظری درباره سرمربی جدید تیم‌ملی دارد، گفت:‌ «یکی، دو جلسه در کنار ایشان بودم. ویلموتس با آگاهی کامل ایران را انتخاب کرده و امیدوارم که مفید و مثمرثمر باشد. ایشان دیدگاه‌های خیلی خوبی دارد که در کنار استعدادهای ما ان‌شاءالله منجر به کسب نتیجه خواهد شد.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها