• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
همزمان با نخستین روز برگزاری مصاحبه آزمون دکتری

دکتر طهرانچی از روند برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد بازدید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از روند برگزاری مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد.

دکتر طهرانچی از روند برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد بازدید کرد
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز همزمان با نخستین روز برگزاری آزمون مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی که به صورت متمرکز در واحد علوم و تحقیقات در حال برگزاری است، از محل برگزاری این آزمون بازدید کرد.

دکتر طهرانچی در این بازدید دو ساعته که با همراهی دکتر بهروز طهماسب کاظمی مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی و امور استان ها، دکتر رضا مسعودی سرپرست واحد علوم و تحقیقات و تعدادی از مدیران گروه‌های آموزشی انجام شد، از محل برگزاری آزمون مصاحبه گروه‌های علوم سیاسی، حقوق عمومی، روانشناسی، مشاوره، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان نحوه برگزاری این آزمون‌ها قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید، با اعضای هیات ممتحن و داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون گفت‌وگو کرد و نظرات آنها درخصوص شیوه برگزاری این آزمون را جویا شد.

در آزمون مصاحبه دکتری امسال 32 هزار داوطلب در 33 رشته علوم انسانی شرکت خواهند کرد. این آزمون که سه هفته به طول خواهد انجامید، امسال برای اولین بار به صورت متمرکز برگزار می شود.

همچنین تسهیلات ویژه‌ای نیز از سوی دانشگاه آزاد اسلامی برای اسکان و اقامت داوطلبان شرکت­ کننده در مصاحبه آزمون دکتر تخصصی در هتل فرهیختگان در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها