• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
هاشمی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان همدان:

دبیرخانه تبیین گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دبیرخانه تبیین گام دوم انقلاب با محوریت بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با آیت الله شعبانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان دیدار و گفت وگو کرد.

دکتر هاشمی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و تبریک دهه کرامت گفت: یکی از القاب حضرت رضا(ع) عالم آل محمد بودن ایشان است و امروز اساتید در دانشگاه ها باید به ایشان اقتدا کنند و با مناظرات، استدلال های علمی، برگزاری کرسی های نظریه پردازی و آزاد اندیشی پایه های استدلالی غربگرایان و معاندان را فروپاشند که البته در این خصوص کانون های استادی بسیج گام های مناسبی را برداشته اند.

وی اظهار داشت: یکی از دغدغه مسئولان در دانشگاه آزاداسلامی توجه به موضوع عفاف و حجاب است که معتقدیم این مهم باید ابتدا در سطح مسئولان و سپس استادان و کارکنان و نهایتاً در حوزه دانشجویی اجرایی شود.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به اقدامات بسیج اساتید در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: دبیرخانه تبیین گام دوم انقلاب با محوریت بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده و اولین اقدام عملیاتی در شهریور ماه تحت عنوان تبیین نظریه نظام انقلابی در بیانیه گام دوم در سطح مسئولین کانون های سراسر کشور انجام خواهد شد.

ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت حل مشکلات مردم

دکتر هاشمی همچنین در دیدار با استاندار کرمانشاه گفت: ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای کشف،حل مسائل و مشکلات مردم و تحقق منویات نائب امام زمان (عج) در خدمت استان و مسئولان استانی است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی افزود: یکی از برنامه های جدی بسیج اساتید و دانشگاه آزاد اسلامی تبیین، گفتمان سازی و تلاش برای کاربردی کردن پیشران های گام دوم انقلاب در دانشگاه و جامعه است.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های اساتید انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی کمک به تحولات فرهنگی و نقش آفرینی در تعالی علوم انسانی است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها