• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

آغاز تمرینات امید با غیبت 11 بازیکن

تمرینات تیرماه تیم‌ملی المپیک ایران روز گذشته در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان دعوت‌شده به انجام تمرینات زیرنظر کادر فنی پرداختند.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، تمرینات تیرماه تیم‌ملی المپیک ایران روز گذشته در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان دعوت‌شده به انجام تمرینات زیرنظر کادر فنی پرداختند. حمید استیلی، مدیر تیم‌ملی امید پیش از آغاز تمرین در جمع بازیکنان حاضر شد و دقایقی برای آنها صحبت کرد. پس از صحبت‌های استیلی بازیکنان زیرنظر کادر فنی به نرم‌دوی و پس از آن حرکات کششی و گرم‌کردن مشغول شدند و سپس کار با توپ را در گروه‌های کوچک آغاز کردند. دروازه‌بان‌ها نیز زیرنظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی انجام دادند.

بازیکنان دو باشگاه پدیده و سایپا در این تمرین غایب بودند و علاوه‌بر اینها آذری و نوراللهی دو بازیکن استقلال تهران نیز در این تمرین حضور نداشتند که حمید استیلی در این خصوص اعلام کرد این باشگاه‌ها برای نبود بازیکنان‌شان با تیم امید هماهنگی‌های لازم را به عمل آوردند. به این ترتیب تمرینات با غیبت 11 بازیکن انجام شد.

بازیکنان پس از انجام کارهای ابتدایی با توپ در یک نیمه زمین به بازی با یکدیگر پرداختند. در این آیتم تمرینی بازیکنان به سه دسته تقسیم شده بودند که دو دسته به انجام کارهای دفاعی مشغول می‌شدند و دسته سوم برنامه‌های حمله روی دروازه‌ها را مرور می‌کردند. در جریان انجام این بازی، یکی از این دسته‌ها صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی را مهدی قائدی با ضربه چیپ تبدیل به گل کرد. مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فدراسیون فوتبال تماشاگر ویژه این تمرین بود و تلاش بازیکنان امید را زیرنظر داشت.

 دعوت 2 بازیکن جدید

با تصمیم کادر فنى تیم‌ملى امید، احمدرضا احمدوند از مقاومت و امیرحسین بیات از پیکان به اردوى تیم امید دعوت شدند و از روز چهارشنبه در نخستین تمرین این تیم حضور یافتند.

 شکاری: امیدوارم به المپیک برویم

رضا شکاری درباره اردوی تیم‌ملی امید به خبرنگاران گفت: «به‌جز لژیونرها، همه بازیکنان اینجا هستند. اردوی خوبی داریم. امکانات مناسبی فراهم شده است، در پایان هم با تیم ملی بزرگسالان بازی خواهیم کرد.»

او درباره مربیگری فرهاد مجیدی در این تیم به‌جای زلاتکو کرانچار اظهار کرد: «از زمانی که آقای مجیدی آمده است، تیم سرحال و باروحیه شده است. مجیدی در بعضی مواقع بازیکنان را طوری تمرین می‌دهد که بازیکنان دوست دارند با هم رقابت کنند. الان تمرینات یکنواخت نیست و طبیعتا پیشرفت هم داشتیم.»

هافبک جدید تراکتور درباره صعود به المپیک بعد از حدود نیم‌قرن گفت: «نمی‌توان بدون حساب گفت که به المپیک می‌رویم. الان کادرفنی عوض شده و‌انگیزه بازیکنان دوچندان شده است. با این بازیکنانی که در اختیار داریم، امیدوارم به المپیک برویم.»
شکاری درباره شروع تمرینات بدنسازی تیم‌های لیگ‌‌برتری برای شروع مسابقات اظهار کرد: «الان در اولین جلسه تمرین تیم‌ملی هستیم اما خودم دوست دارم در تیم‌ملی هم تمرین بدنسازی کنیم.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها