• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

درگیری خونین خیابانی در تهرانسر

فرهیختگان آنلاین: حدود ساعت 21 روز گذشته تلفن بازپرس کشیک قتل به صدا درآمد و خبر قتل پسر جوانی در یک نزاع در منطقه تهرانسر از سوی مأموران کلانتری 150 تهرانسر به قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی پایتخت اعلام شد.

درگیری خونین خیابانی در تهرانسر
0.00

سرنشیان خودروی پراید، پس از به قتل رساندن پسر جوانی در تهرانسر، پا به فرار گذاشتند.

حدود ساعت 21 روز گذشته تلفن بازپرس کشیک قتل به صدا درآمد و خبر قتل پسر جوانی در یک نزاع در منطقه تهرانسر از سوی مأموران کلانتری 150 تهرانسر به قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی پایتخت اعلام شد.

دقایقی بعد بازپرس ویژه قتل، اکیپ تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی در خیابان محل وقوع درگیری حاضر شدند و در بررسی ابتدایی مشخص شد مقتول که 25 سال سن داشته است، بر اثر اصابت جسم سخت به سرش جان خود را از دست داده و ضاربان این جنایت نیز از محل وقوع جرم گریخته‌اند.

تحقیقات از شاهدان عینی این نزاع مرگبار حاکی از آن بود که مقتول روی صندلی ایستگاه اتوبوس نشسته بوده و ناگهان سرنشیناس خودروی پراید سفید رنگی پس از توقف مقابل وی، با او درگیر شده‌اند و بعد ضرب و جرح مقتول از آنجا متواری شده‌اند.

با به دست آمدن این سرنخ، قاضی ایلخانی دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی برای تعیین هویت و بررسی علت دقیق مرگ را صادر کرد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان فراری ادامه دارد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها