• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آغاز مذاکرات برون مرزی برای انتخاب جانشین برانکو

اجبار پرسپولیس به توافق زودهنگام

پیگیری‌های «فرهیختگان» نشان می‌دهد در جلسه فوری و اخیر وزیر ورزش با ایرج عرب تاکید شده که باید تا همین هفته تکلیف جانشین برانکو مشخص شود و این یعنی اینکه مدیران پرسپولیس باید در ترکیه کار را تمام کنند و با یک گزینه به توافق نهایی برسند.

اجبار پرسپولیس به توافق زودهنگام
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مدیران باشگاه پرسپولیس روز گذشته به ترکیه رفتند تا در استانبول با برخی گزینه‌های مربیگری و چند مدیر برنامه وارد مذاکره شوند. هر چند باشگاه علاقه‌ای به اطلاع‌رسانی دقیق در این خصوص نداشت اما در فضای مجازی اطلاعاتی درباره افرادی که برایشان هتل رزرو شده منتشر شد که نشان می‌داد مدیران باشگاه قرار بوده با الکساندر نوری، سرمربی ایرانی سابق وردربرمن و کالدرون، سرمربی سابق عربستان مذاکره کنند و البته یک مدیر برنامه‌های کروات نیز جزء میهمانان بوده که می‌تواند بحث حضور جاچیچ یا دیگر مربیان اروپای‌شرقی را جدی کند.

نکته جالب اینکه پیگیری‌های «فرهیختگان» نشان می‌دهد در جلسه فوری و اخیر وزیر ورزش با ایرج عرب تاکید شده که باید تا همین هفته تکلیف جانشین برانکو مشخص شود و این یعنی اینکه مدیران پرسپولیس باید در ترکیه کار را تمام کنند و با یک گزینه به توافق نهایی برسند و این به معنی  این است که ممکن است باشگاه زیر بار یک قرارداد نه‌چندان منطقی برود.

بررسی رزومه و عملکرد سال‌های اخیر مربیان مطرح شده نشان می‌دهد قرمزها احتمالا نمی‌توانند گزینه‌ای در حد و اندازه‌های برانکو پیدا کنند. با این حال به خاطر تاکید وزارت ورزش و برای جلوگیری از طغیان دوباره هواداران باید طی امروز و فردا خبر توافق نهایی با سرمربی جدید را اعلام کنند.

طی هفته گذشته اسامی زیادی ازجمله دایی، قطبی، زنگا، کاره را، ده بیاسی، کالدرون، دونگا، پانادیچ، جاچیچ و نوری برای سرمربیگری در پرسپولیس مطرح شده‌اند و باید دید درنهایت کدام مربی خارجی یا دوتابعیتی جانشین برانکو خواهد شد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها