• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
«فرهیختگان» بررسی کرد؛ انتخابات هیات تهران، چالش جدید فوتبال

مدیرعامل مقاومت: دنبال انتصاب هستند، نه انتخاب

اسماعیل گودرزی، مدیرعامل باشگاه مقاومت تهران که یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده به شمار می‌رود در حالی که گلایه‌های بسیاری از این داستان دارد، درخصوص اینکه تایید صلاحیت نشده است به «فرهیختگان» گفت: «از چه جهتی می‌گویید تایید صلاحیت نشده‌ام؟ آن مرجعی که باید تایید کند، تایید کرده است اما انتخابی که دوستان می‌خواهند انجام دهند بحثش جداست.»

مدیرعامل مقاومت: دنبال انتصاب هستند، نه انتخاب
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران لیست احراز شرایط مدیریتی کاندیدای انتخابات هیات فوتبال استان تهران را اعلام کرد. عباس تیموری، دبیر هیات فوتبال استان تهران درخصوص لیست اسامی تایید شده توسط فدراسیون فوتبال اظهار داشت: «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران طی نامه‌ای به هیات فوتبال استان تهران مراتب احراز شرایط یا عدم احراز ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران را اعلام کرد.» براساس نامه دریافت شده لیست اسامی دارای شرایط مدیریتی به این شرح است: «بهزاد عباسی، حبیب‌الله ابولحسن‌شیرازی، مهدی ملک‌آباد، علی ایلکا و علیرضا یزدانی.»

بر همین اساس شنیده می‌شود افراد شناخته شده‌ای مثل نیما نکیسا، رئیسی‌کیا و حسین خبیری رد صلاحیت شده‌اند که البته این موضوع مورد اعتراض این افراد نیز قرار گرفته است.

 جلسه تاج و گل‌محمدی درپی اعتراضات

با توجه به اعتراضات درخصوص نحوه تعیین صلاحیت نامزدهای مجمع انتخاباتی ریاست هیات فوتبال استان، جلسه مشترکی با حضور تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و کاندیداهای این مجمع، روز شنبه ۲۵ خرداد ماه در محل فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود و در جریان آن، اعتراضات نامزدها بررسی و نسبت به رفع مشکلات فرآیند انتخابات این هیات اقدام خواهد شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ابراز امیدواری کرده با برگزاری این جلسه، شرایط یکسان برای حضور همه کاندایدها در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران ایجاد شود.

 گودرزی: این آقایان کجای مدیریت فوتبال هستند؟

اسماعیل گودرزی، مدیرعامل باشگاه مقاومت تهران که یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده به شمار می‌رود در حالی که گلایه‌های بسیاری از این داستان دارد، درخصوص اینکه تایید صلاحیت نشده است به «فرهیختگان» گفت: «از چه جهتی می‌گویید تایید صلاحیت نشده‌ام؟ آن مرجعی که باید تایید کند، تایید کرده است اما انتخابی که دوستان می‌خواهند انجام دهند بحثش جداست.»

وی افزود: «با آقای شکوری صحبت کردم و گفتم 33 سال سابقه مدیریت در بخش‌های مختلف را در کارنامه‌ام دارم و همه احکامم را فرمانده سپاه امضا کرده است، این از حیث مدیریتی. از لحاظ فوتبالی هم 30 سال است با فوتبالم؛ در فتح و فجرسپاه و سایر تیم‌های نیروهای مسلح سابقه مدیریت دارم و الان هم 6 سالی می‌شود مدیرعامل باشگاه مقاومت تهران و نایب‌رئیس هیات‌مدیره باشگاه فولاد خوزستان هستم و دیگر نمی‌دانم چه چیزی باید داشته باشم تا صلاحیتم تایید شود.»

گودرزی درباره اینکه آیا توضیحات شکوری برای وی قانع‌کننده بوده هست یا خیر، گفت: «آقای شکوری بحث پنج سال مدیریت را مطرح کرد که بنده گفتم من 30 سال سابقه مدیریتی در ورزش دارم. اگر دوستان می‌خواهند کسی را انتصاب کنند بحثش جداست اما از لحاظ سابقه مدیریتی هر کدام از این نامزدها را بخواهند جلوی من بیاورند اگر سابقه‌شان به نصف من هم رسید به آنها جایزه می‌دهم.»

مدیرعامل باشگاه مقاومت افزود: «دوستان پنج نفر را تایید صلاحیت کرده‌اند. کدام یکی از آنها سابقه مدیریتی‌شان به اندازه من می‌رسد؟ ظاهرا یک کمیته سه نفره مدارک را تایید کرده که مدارک بنده تایید شده است. اما اینکه چرا اسمم در بین کاندیداها نیست گویا خود فدراسیون پنج نفر را انتخاب و نهایی کرده است. الان هم قرار است جلسه‌ای بین اداره‌کل و فدراسیون در این خصوص برگزار شود چون همه از جمله خود من اعتراض داریم و شدیدا هم پیگیر این داستان هستیم. ملاک انتخاب این دوستان مشکل‌دار است و می‌توانم از طریق نهادهای مختلف نسبت به این موضوع اعتراض کنم.»

وی افزود: «مگر می‌شود بنده این همه سابقه مدیریتی داشته باشم و در کنار فوتبال باشم بعد ملک‌آباد و یزدانی و ایلکا که اصلا در ورزش بحث مدیریتی نداشته‌اند بخواهند تایید شوند؟ قطعا این روند خوب نیست که براساس تامین منافع‌شان افراد را انتخاب کنند.»

 

* نویسنده : محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها