• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مربیان و مسئولان انجمن‌ها گوش به زنگ هستند

در انتظار آغاز مسابقات بزرگ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

با چند نفر از مربیان و مسئولان رشته‌های ورزشی مختلف دانشگاه آزاد اسلامی تماس گرفتیم تا خبرهای مربوط به آنها را منتشر کنیم. پاسخ‌های آنها را با هم می‌خوانیم.

در انتظار آغاز مسابقات بزرگ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، این روزها از دانشگاه آزاد اسلامی اخبار ورزشی جذابی به گوش می‌رسد که طبیعتا برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی جذابیت دارد. روز یکشنبه جلسه بزرگی در باشگاه برگزار می‌شود که در مورد رقابت‌های ورزشی گسترده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور صحبت می‌شود. با چند نفر از مربیان و مسئولان رشته‌های ورزشی مختلف دانشگاه آزاد اسلامی تماس گرفتیم تا خبرهای مربوط به آنها را منتشر کنیم. پاسخ‌های آنها را با هم می‌خوانیم.

  گل محمدی: برای بسکتبال برنامه‌های خوبی داریم

عاشورا گل‌محمدی از اسم‌های بزرگ بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی است که این روزها به‌شدت درگیر مسابقات دانشجویی بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی است.

گل‌محمدی در گفت‌وگو با «فرهیختگان» گفت: «هنوز در مورد تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برنامه‌ای نداریم و البته زمان به اندازه کافی هست. هنوز تصمیمات لازم برای تیمداری نهایی نشده ولی من نگرانی خاصی ندارم چون می‌دانم که زمان داریم.» وی در ادامه تاکید کرد: «صبح یکشنبه برنامه‌های خوبی داریم و قرار است در دفتر دانشگاه جمع شویم تا در مورد برنامه‌ریزی مسابقات صحبت‌های لازم صورت بگیرد. مطابق صحبت‌های مطرح شده مسابقات بسکتبال 3 به 3 خانم‌ها و آقایان در نجف‌آباد برگزار می‌شود. همچنین مسابقات دسته اول و دوم خانم‌ها نیز تیرماه در کرمان برگزار می‌شود.» وی در پایان تاکید کرد: «امکان دارد مسابقات آقایان نیز در آذرماه در شهرکرد برگزار شود.»

  احدی و خبرهای خوب از تنیس روی‌میز

مهران احمدی هم مثل همیشه با روی گشاده با ما برخورد کرد. سرمربی تیم تنیس روی‌میز دانشگاه آزاد اسلامی، در گفت‌وگو با «فرهیختگان» به فعالیت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی در حوزه تنیس روی‌میز اشاره کرد و گفت: «در حال حاضر مشغول آماده‌سازی تورهای تابستانی تنیس روی‌میز در مدارس سما هستیم و امیدواریم بتوانیم استعدادیابی مناسبی انجام بدهیم تا در سال‌های آینده نسل تربیت شده و آموزش‌دیده‌ای در رشته ورزشی داشته باشیم.»

وی تا کید کرد: «همچنین برنامه داریم دانش‌آموزان مستعد تنیس روی‌میز را که در کلاس‌های تابستانی شناسایی می‌کنیم به صورت حرفه‌ای آموزش بدهیم.»

مسئول انجمن تنیس روی‌میز دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به نشست یکشنبه اشاره کرد و گفت: «مسابقات تنیس روی‌میز دانشجویی قرار است در تیرماه و در واحد شهرقدس برگزار شود و امیدواریم که بتوانیم از دل این مسابقات دانشجویان نخبه‌ای را شناسایی کنیم.»

  الهام صادقی و خبرهای ووشو

الهام صادقی، سرمربی ووشو هم در تماس کوتاه‌مدتی که با او داشتیم در مورد وضعیت تیم خود صحبت کرد. سرمربی تیم ووشوی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی به «فرهیختگان» گفت: «تمام تمرکز بازیکنان ووشوی بانوان این روزها روی اردوهای تیم ملی است و ما هم در این اردوها دو نماینده داریم. امیدوارم که نمایندگان ما با موفقیت تمرینات را پشت‌سر بگذارند و به آنچه استحقاقش را دارند برسند.»

صادقی تاکید کرد: «بازیکنان غیرملی‌پوش ما مشغول استراحت هستند. از شهریورماه تمرینات را آغاز می‌کنیم تا برای آغاز لیگ که در آبان ماه است آماده شویم. خیلی دنبال تغییر و تحول در تیم نیستیم و تیم فصل قبل را حفظ می‌کنیم. شاید یکی دو نفر به ما اضافه شوند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها