• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نقل و انتقالات فوتبال اروپا

بازگشت باتی‌گل به فیورنتینانزدیک شدن دی‌لیخت به پاریس

مالکان جدید باشگاه فیورنتینا با گاربریل باتیستوتا، اسطوره آرژانتینی فیورنتینا که در شهر فلورانس محبوبیت فوق‌العاده‌ای دارد، تماس گرفته‌اند. نقش و پست او در باشگاه هنوز مشخص نیست اما در روزهای آتی، روی بازگشت او به فلورانس کار می‌شود.

بازگشت باتی‌گل به فیورنتینانزدیک شدن دی‌لیخت به پاریس
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به گزارش وب‌سایت «گل»، کیلیان امباپه ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از برد مقابل آندورا درباره رفتنش به رئال مادرید گفت: «اکنون زمان صحبت کردن از رئال مادرید نیست. شما همیشه همین سوال را از من می‌پرسید ولی اکنون وقت این حرف‌ها نیست.» گفتنی است روی کاغذ تاکنون بحثی درباره انتقال‌ امباپه به رئال مادرید در این تابستان به وجود نیامده است و چنین اتفاقی رخ نخواهد داد اما از شواهد این‌طور برمی‌آید که این اتفاق دیر یا زود رخ خواهد داد.

به نقل از «جانلوکا دی‌مارتزیو»، فدریک ماسارا فردا می‌تواند به صورت رسمی، مدیر ورزشی میلان شود. او در اولین گام می‌خواهد هم نیمکت تیم و هم ترکیب اصلی را تقویت کند. اولین هدف او که می‌تواند تبدیل به اولین خرید تیم شود،  استفانوسنسی است. دیروز مالدینی با مدیر برنامه‌های این بازیکن دیدار داشت و به‌زودی مذاکرات میان دو باشگاه آغاز خواهد شد. همچنین نام دژان لوورن، مدافع کروات باشگاه لیورپول در اطراف باشگاه میلان شنیده می‌شود. طبق گفته‌ها، میلان به این بازیکن علاقه دارد و قصد دارد از او برای عمق بخشیدن به ترکیب تیم استفاده کند. همچنین شرایط مارکو جامپائولو کاملا واضح است و او تا آخر این هفته پس از حل کردن مسائل جزئی با سمپدوریا،  رسما سرمربی روسونری خواهد شد.

به گزارش جیمز داکر، با وجود اینکه قرارداد دخه‌آ در تابستان ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد ، این دروازه‌بان اسپانیایی می‌تواند از ماه ژانویه با تیم جدیدی بر سر توافق آزاد و رایگان به توافق برسد. منچستریونایتد اصرار دارد که دخه‌آ برای فروش نیست. مذاکرات با مندس، مدیربرنامه این بازیکن همچنان ادامه دارد. قرارداد کنونی دخه‌آ با منچستریونایتد، هفتگی ۲۴۰ هزار پوند ارزش دارد و داوید به دنبال این است که حقوقش در قرارداد جدید به دستمزد هفتگی ۵۰۰هزار پوندیِ نفر اول تیم یعنی الکسیس سانچز نزدیک شود. پاری‌سن‌ژرمن شرایط را زیرنظر دارد و حتی همین حالا در حال مذاکره با نزدیکان دخه‌آ است.

پاری‌سن‌ژرمن در آستانه به خدمت گرفتن ماتیاس ده لیخت قرار گرفته است. در حالی که انتظار می‌رفت بارسلونا و ده لیخت درنهایت به هم برسند، این مدافع ۱۹ ساله هلندی تصمیم گرفته که به پیشنهاد تیم فرانسوی، بیشتر توجه کند. مینو رایولا امروز و فردا در پاریس خواهد بود تا مذاکرات نهایی را با آنترو هنریکه انجام دهد. مذاکرات مقدماتی هم‌اکنون انجام می‌شود تا با حضور لئوناردو، همه چیز رسمی شود. می‌توان نام باشگاه‌هایی مثل یوونتوس، منچستریونایتد و بایرن مونیخ را از لیست مقاصد احتمالیِ‌ ده لیخت خط زد. تنها بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن باقی مانده‌اند.

روکو کومیسو پس از خرید باشگاه فیورنتینا، پانتالئو کوروینو را از کار برکنار کرد و حالا می‌خواهد تیم مدیریتی خود را روی کار بیاورد. مالکان جدید باشگاه، با گاربریل باتیستوتا، اسطوره آرژانتینی فیورنتینا که در شهر فلورانس محبوبیت فوق‌العاده‌ای دارد، تماس گرفته‌اند. نقش و پست او در باشگاه هنوز مشخص نیست اما در روزهای آتی، روی بازگشت او به فلورانس کار می‌شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها