• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
عرب در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: به هواداران قول داده بودم، پای قولم ایستاده‌ام

پول برانکو آماده شد، در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم

با برانکو تماس گرفتیم و از ایشان خواستیم شماره حسابی معتبر بدهد یا روز دوشنبه هفته آینده این پول را به شکل نقد در باشگاه دریافت کند. با وکیل ایشان هماهنگ هستیم و مشکلی از بابت پرداخت وجود ندارد.

پول برانکو آماده شد، در حال مذاکره با بازیکنان جدید هستیم
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، بالاخره حاشیه‌های اطراف برانکو و پرسپولیس به پایان رسید و پول طلب این مربی موفق آماده پرداخت شد. این ماجرا می‌رفت که پرسپولیس و مدیریتش را وارد یک چالش خطرناک کند که با تامین منابع مالی ظاهرا به خیر و خوشی تمام شد. این اتفاق بهانه خوبی بود تا با مدیرعامل پرسپولیس همکلام شویم و از زبان خودش بشنویم چه اتفاقاتی در این چند روز رخ داده است. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با ایرج عرب را در ادامه می‌خوانید.


بالاخره مشکل پرداخت طلب برانکو حل شده؟!

بله، خدا را شکر روی قولی که به هواداران پرسپولیس داده بودم، ایستادم و توانستیم منابع مالی لازم این کار را فراهم کرده و خیال هواداران پرسپولیس را راحت کنیم. در این چند روز به‌رغم همه محدودیت‌ها و سختی‌هایی که پیش روی‌مان بود جلسات متعددی برگزار کردیم و توانستیم پول لازم را فراهم کنیم تا برانکو در پرسپولیس ماندنی شود. خوشحالم که شرمنده هواداران پرسپولیس نشدیم.

این پول قرار است به چه شکل پرداخت شود؟

با برانکو تماس گرفتیم و از ایشان خواستیم شماره حسابی معتبر بدهد یا روز دوشنبه هفته آینده این پول را به شکل نقد در باشگاه دریافت کند. با وکیل ایشان هماهنگ هستیم و مشکلی از بابت پرداخت وجود ندارد.

قرارداد فصل قبل تسویه می‌شود؟

بله، قرارداد فصل قبل تسویه می‌شود و پیش پرداخت این فصل را به ایشان می‌پردازیم؛ مبلغ 300 هزار دلار بابت پاداش قهرمانی نیز به ایشان پرداخت می‌کنیم ضمن اینکه 220 هزار دلار دیگر بابت پیش‌قرارداد فصل آینده پرداخت خواهد شد. تمامی آفرهای گذشته نیز گنجانده شده و آماده شروع فصل جدید هستیم.

و قرارداد بلند‌مدتی که مد نظر داشتید؟!

دیگر فرصت لازم را داریم با ایشان مذاکرات‌مان را ادامه دهیم. فعلا این مشکل اصلی را حل کرده‌ایم و باید زودتر تیم را برای شروع فصل آماده و تجهیز کنیم.

برانکو کی به تهران باز می‌گردد؟

طبق توافق بعد از تعطیلات‌شان به ایران می‌آیند تا تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم در فصل جدید آغاز شود.

هواداران تیم می‌گویند این ماجراها باشگاه را از فصل یارگیری عقب انداخته است!

همان‌طور که به آنها قول دادم مشکل قرارداد برانکو را حل کنم، به آنها اطمینان می‌دهم این ماجراها هرگز ما را از برنامه یارگیری عقب نینداخته و طبق لیست برانکو در حال مذاکره با نفرات جدید هستیم. هیچ‌کدام از برنامه‌های ما متوقف نمانده و با جدیت در حال پیگیری است.

درمورد لیست نفرات جدید صحبت نمی‌کنید؟

اجازه دهید بعد از قطعی‌شدن هرکدام از نفرات، اطلاع‌رسانی کنیم. درمورد همه نفرات جدید و قدیم قطعا به هواداران خوب پرسپولیس اطلاع‌رسانی شفاف خواهیم کرد.

صحبت پایانی؟

از هواداران تیم می‌خواهم با همان شور و اشتیاق همیشگی و با اعتماد و اطمینان بیشتر به باشگاه محبوب خود کنار پرسپولیس بمانند تا با هم یک فصل خوب دیگر را آغاز کنیم. همواره سعی کردم با آنها صادقانه صحبت کنم و در این مورد تا آخر پای قولم خواهم بود.

 

* نویسنده : اردلان بزرگ‌نیا روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها