• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا

جدایی سوارز از بارسا؛ بیل در راه لیگ جزیره

نشریه انگلیسی «ساندی میرر» مدعی شد باشگاه منچستریونایتد خود را آماده ارائه پیشنهادی به باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن گرت‌بیل با قرارداد قرضی یک ساله با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر می‌کند.

جدایی سوارز از بارسا؛ بیل در راه لیگ جزیره
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دنیس سوارز 25 ساله در سال 2016 و پس از عملکرد فوق‌العاده‌ای که در ویارئالِ مارسلینو داشت، به بارسلونا بازگشت اما هرگز به مهره شاخصی در این تیم تبدیل نشد. انریکه و پس از آن والورده فرصت زیادی به این بازیکن ندادند. نتیجه اینکه طرفین متقاعد شده‌اند که زمان جدایی فرا رسیده است. دنیس قطعا و به صورت دائمی در همین تابستان از بارسا جدا می‌شود و البته تعداد مشتریانش هم کم نیستند. والنسیا به‌طور جدی برای خرید دنیس با مدیرعامل بارسا مذاکره کرد. بارسا برای فروش دنیس 20 میلیون یورو درخواست کرده که باید دید والنسیا حاضر به پرداخت آن می‌شود یا خیر. اتلتیکو مادرید هم دیگر مشتری جدی دنیس است.

فونسکا ابتدا بر سر قراردادی سه ساله با دستمزد سالانه 2.5 میلیون یورو که با پاداش‌ها تا سه میلیون یورو قابل افزایش بود، با رم به توافق رسید. او با شاختار یک سال دیگر قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش با باشگاه اوکراینی 5میلیون یورو است. فونسکا برای حل اختلافات با هر دو باشگاه وارد مذاکره شد و در اصل خود را قربانی کرد. او در مذاکره با شاختار، سه میلیون یورو تخفیف گرفت و این یعنی بند فسخ قراردادش از 5 میلیون یورو به دو میلیون یورو کاهش یافت. با این حال، رم بازهم هیچ برنامه‌ای برای پرداخت غرامت به شاختار نداشت.

فونسکا در مذاکره با رم حاضر شده دستمزد سالانه‌اش که با پاداش‌ها به سه میلیون یورو می‌رسید را کاهش بدهد و حالا دستمزد پایه او در رم دو میلیون یورو خواهد بود. او برای آمدن به رم، مسائل مالی را نادیده گرفته و حاضر شده 1.5 میلیون یورو از دستمزدش در اوکراین کمتر بگیرد.

نشریه انگلیسی «ساندی میرر» مدعی شد باشگاه منچستریونایتد خود را آماده ارائه پیشنهادی به باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن گرت‌بیل با قرارداد قرضی یک ساله با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر می‌کند. طبق این گزارش باشگاه رئال مادرید هم که به خواسته زین‌الدین زیدان این هافبک ولزی را در لیست فروش قرار داده، با این پیشنهاد منچستری‌ها موافقت خواهد کرد.

با اعلام رسمی پیوستن ادن هاِزارد به رئال مادرید، جدایی گرت بیل از این تیم قطعی به نظر می‌رسد اما قیمت بالای او که  75 میلیون پوند است، مشتریان این بازیکن را نسبت به تلاش برای جذب بیل دلسرد کرده است.

 

* نویسنده : نوید استاد رحیمی روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها