• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد

تقدیر از اقدامات دکتر نگاهداری در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری/ ادامه فعالیت دکتر نگاهداری به عنوان رئیس پژوهشگاه، شبکه آزمایشگاهی و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان

دکتر طهرانچی با قدردانی از فعالیت‌‌های دکتر نگاهداری در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، از ادامه فعالیت ایشان به عنوان رئیس پژوهشگاه مرکزی و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه خبر داد.

تقدیر از اقدامات دکتر نگاهداری در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری/ ادامه فعالیت دکتر نگاهداری به عنوان رئیس پژوهشگاه، شبکه آزمایشگاهی و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد دکتر بابک نگاهداری در دوره سرپرستی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، خاطرنشان کرد: تلاش شبانه‌روزی دکتر نگاهداری که عملکرد قابل قبولی در معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری داشت، شایسته قدردانی است.

وی با اشاره به گستردگی «معاونت پژوهش و فناوری» دانشگاه آزاد اسلامی در دوره گذشته، گفت: این معاونت مسئولیت زیرساخت‌های پژوهشی، آزمایشگاه، کتابخانه، اشتراک نشریات، مدیریت نشریات، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و... را برعهده داشت.

دکتر طهرانچی خاطرنشان کرد: در دوره جدید مدیریتی و با تغییر ساختار دانشگاه، وظایف و مسئولیت‌های «معاونت پژوهش و فناوری» به دو معاونت دانشگاه با عنوان «معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری» و «پژوهشگاه مرکزی و شبکه آزمایشگاهی» محول شد. بر این اساس، مسئولیت زیرساخت‌های پژوهشی، آزمایشگاه، کتابخانه، برنامه پایش، مدیریت نشریات علمی به «پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی» و مسئولیت پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کارآفرینی و امور اقتصاد دانش بنیان به «معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری» محول شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دکتر نگاهداری در دو ماه اخیر مسئولیت هر دو حوزه را برعهده داشت، اظهار داشت: ایشان با تلاش و زحمات شبانه‌روزی، در هر دو حوزه که کاری سنگین بود، عملکرد قابل قبولی داشت که شایسته قدردانی است.

دکتر طهرانچی در پایان گفت: سازماندهی این دو مجموعه در کنار توجه به استعدادهای برتر و نخبگان، نشان از مسئولیت‌پذیری، دلسوزی و توانمندی برجسته دکتر نگاهداری دارد. وی مسئولیت پژوهشگاه مرکزی و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه برعهده خواهد داشت که امیدوارم از خدمات ارزنده ایشان بهره‌مند شویم. همچنین مسئولیت مدیریت امور نخبگان و هدایت منابع مربوط به حمایت تولید علم در دانشگاه به باشگاه پژوهشگران جوان محول گردید.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها