• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رئیس هیات فوتبال گیلان در گفت‌وگو با «فرهیختگان»:

امکانات داماش برای حضور احتمالی در آسیا تایید شده است

قربانعلی الماسخاله به «فرهیختگان» گفت: «چه کسی گفته امکانات نداریم؟ چرا نداریم؟! اتفاقا همه امکانات لازم را هم داریم و استادیوم و محل اقامت تیم‌ها را هم کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید کرده است. پس از این لحاظ مشکل خاصی نداریم. اگر داماش قهرمان جام‌حذفی شود، بقیه مسائل را هم حل می‌کنیم.»

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، با قرار‌گرفتن پدیده در رده چهارم لیگ‌برتر در بسیاری از رسانه‌ها عنوان شده که این تیم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست آورده و حتی اگر داماش گیلان قهرمان جام‌حذفی شود به‌خاطر فقدان امکانات زیرساختی شانسی برای رفتن به آسیا ندارد. گیلانی‌ها اما نسبت به این مساله معترض هستند. در همین خصوص سراغ رئیس هیات فوتبال استان گیلان رفتیم.

قربانعلی الماسخاله در این خصوص به «فرهیختگان» گفت: «چه کسی گفته امکانات نداریم؟ چرا نداریم؟! اتفاقا همه امکانات لازم را هم داریم و استادیوم و محل اقامت تیم‌ها را هم کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید کرده است. پس از این لحاظ مشکل خاصی نداریم. اگر داماش قهرمان جام‌حذفی شود، بقیه مسائل را هم حل می‌کنیم.»

وی ادامه داد: «باید عاقلانه حرف زد. فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. شاید هواداران پرسپولیس و سپاهان از لحاظ فنی و روی حساب و کتاب می‌گویند هر تیمی به فینال برسد، قهرمان خواهد شد، اما مگر می‌توان فوتبال را پیش‌بینی کرد؟! در اینکه هر دو حریف، قدرتمند هستند شکی نیست و اتفاقا برای هر دو تیم احترام قائل هستیم، اما مگر دوستان فکر می‌کردند تیم دسته دومی همه را غافلگیر کرده و به فینال برسد؟ پس همین تیم امکان دارد قهرمان شده و جام هم بگیرد. متاسفانه این صحبت‌ها به‌نوعی بی‌احترامی به مردم گیلان و هواداران داماش محسوب می‌شود.»

رئیس هیات فوتبال استان گیلان، ضمن گلایه نسبت به انتخاب مشهد به‌عنوان میزبان دیدار فینال جام‌حذفی گفت: «این شهر خودش در مساله سهمیه آسیایی، ذی‌نفع است و نباید این شهر را انتخاب می‌کردند. اگر مشهد مثل خرمشهر از قبل انتخاب شده بود جای حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند، اما حالا که پدیده درصورت عدم قهرمانی ما شانس کسب سهمیه دارد و هوادارانش طرفدار شکست داماش هستند، چرا باید این شهر میزبان باشد؟ ما به‌جز مشهد، تهران و اصفهان حاضریم در هر شهر دیگری دیدار فینال حذفی را برگزار کنیم.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها