• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
افشین قطبی در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: درباره ویلموتس صحبتی ندارم!

بدون جلسه برای توافق با فولاد از ایران نمی‌روم

احتمالا ظرف یکی دو روز آینده در جهت حفظ و تقویت ساختار تیم جلسه‌ای را با مسئولان و مدیران فولاد برگزار کرده و تلاش می‌کنیم تا با یک برنامه‌ریزی خیلی خوب به توافقاتی برسیم که این موضوع به یقین بسیار نزدیک‌تر است.

بدون جلسه برای توافق با فولاد از ایران نمی‌روم
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، هفته پایانی لیگ برتر فوتبال در شرایطی امشب برگزار می‌شود که با ادعای برخی رسانه‌ها توافق نهایی بین افشین قطبی و مدیران باشگاه فولاد انجام نشده و این مربی بعد از بازی فردای تیمش راهی اروپا خواهد شد. این در حالی است که این‌طور مطرح شده که قرار است بعد از پایان لیگ، مذاکرات بین قطبی و مدیران باشگاه فولاد به صورت تلفنی ادامه پیدا کند و در صورت توافق، این مربی برای فصل آینده نیز در فولاد بماند. هرچند سرمربی فولاد خوزستان در نشست خبری دیدار با تراکتورسازی حرف‌هایش را زده بود اما انتشار این خبر مهم و دیگر مسائل مثل محرومیت فرزاد جعفری و حضور مارک ویلموتس باعث شد با او تماس بگیریم. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با قطبی را در ادامه می‌خوانید.


آیا قرار است بدون توافق با فولاد ایران را ترک کنید؟

معنی این صحبت را نمی‌فهمم. چنین حرف‌هایی بین ما نبوده و نیست. من در خدمت باشگاه فولاد هستم و فعلا فقط به بازی حساس با تراکتورسازی فکر می‌کنم.

یعنی قبل از ترک ایران توافقات لازم را با فولادی‌ها انجام می‌دهید؟

همین‌طور است و احتمالا ظرف یکی دو روز آینده در جهت حفظ و تقویت ساختار تیم جلسه‌ای را با مسئولان و مدیران فولاد برگزار کرده و تلاش می‌کنیم تا با یک برنامه‌ریزی خیلی خوب به توافقاتی برسیم که این موضوع به یقین بسیار نزدیک‌تر است.

درباره بازی با تراکتورسازی صحبت کنید. این تیم برای آسیایی شدن هر 3 امتیاز میدان اهواز را می‌خواهد؟

تا جایی که می‌دانم همه بازی‌ها در روز آخر برای همه تیم‌ها سخت است. بنده نیز با دیدگاه پیروزی و موفقیت در همه دیدارها شاگردانم را روانه میدان می‌کنم هرچند گاهی عوامل مختلفی بوده که مانع از کسب نتایج دلخواه شده است. بازی امشب هم مثل بازی رفت دو تیم است، برای ما فرقی نمی‌کند که تراکتورسازی قهرمانی می‌خواهد یا به دنبال سهمیه است، بلکه فولاد در چارچوب برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این دیدار به دنبال حداکثر امتیاز خواهد بود. البته اگر عوامل غیر دخالتی نداشته باشند.

منظور از عوامل غیر چیست؟

به‌طور مثال چرا باید شب قبل از مسابقه حکم محرومیت فرزاد جعفری که بهترین بازیکن فولاد است به ما ابلاغ شود؟ نمی‌توانستند این موضوع را دو روز پیش بگویند؟ چرا شب مسابقه آن را ابلاغ کردند؟ اگر بازیکن پرسپولیس، استقلال یا سپاهان هم بود با او همین رفتارها می‌شد؟ این همه تلاش می‌کنیم که تیم نتیجه لازم را بگیرد اما به یک باره چنین ابلاغی به باشگاه رسیده و احساسات را خدشه‌دار می‌کند.

مارک ویلموتس به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد. در این مورد صحبتی دارید؟

خیر، فعلا در این مورد صحبتی ندارم و تمرکزم روی دیدار با تراکتورسازی است.

 

* نویسنده : محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها