• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

جنگ 4 تیم در سری A؛ به خاطر 2 سهمیه

رم کار دشوارتری نسبت به میلان دارد. آنها هم باید دو بازی خود را ببرند و هم امیدوار باشند که آتالانتا به یووه ببازد و تیم گتوزو در دو دیدار باقی‌مانده‌اش نتواند امتیازات کامل را تصاحب کند.

جنگ 4 تیم در سری A؛ به خاطر 2 سهمیه
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، با اینکه یوونتوس برای هشتمین بار متوالی قهرمان سری A شده و ناپولی هم رده دوم خود را قطعی کرده اما هنوز تنور مسابقات در دو هفته پایانی داغ است. چهار تیم به صورت جدی و یک تیم روی کاغذ برای رسیدن به دو سهمیه باقی‌مانده یو‌سی‌ال شانس دارند.  هم‌اکنون اینترمیلان با 66 امتیاز در رده سوم قرار دارد، آتالانتا با 65 امتیاز مقام چهارم را به خود اختصاص داده است، میلان با 62 امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفته، رم هم با همین تعداد امتیاز تیم ششم جدول و تورینو هم با 60امتیاز در رده هفتم است.  نراتزوری با هدایت لوچانو اسپالتی با کسب دو امتیاز از دو بازی باقی‌مانده می‌تواند حضور خود در لیگ قهرمانان فصل بعد را تضمین کند. آنها با میلان و رم فاصله چهار امتیازی دارند و در بازی رودررو مقابل آنها نمایش بهتری داشته‌اند. آنها این هفته میهمان ناپولی خواهند بود و در هفته سی‌وهشتم از امپولی پایین جدولی پذیرایی می‌کنند.

آتالانتای دوست‌داشتنی گاسپرینی در تقابل رودررو با تیم‌های رم و میلان ضعیف‌تر کار کرده و برای بالاتر بودن نسبت به آنها باید امتیازاتش بیشتر باشد. آنها با کسب چهار امتیاز از دو دیدار باقی‌مانده قطعا یکی از دو رده سوم و چهارم را به دست می‌آورند. با این حال کار دشواری برای الهه برگامو در پیش خواهد بود. آنها ابتدا باید در ورزشگاه آلیانز تورین به مصاف یوونتوس بروند و سپس در خانه با ساسولو پیکار کنند.  میلان و رم هر دو 62 امتیازی هستند و با سهمیه «یو‌سی‌ال» سه امتیاز فاصله دارند. شاگردان گتوزو که در دو هفته اخیر به دو پیروزی دست پیدا کرده‌اند باید ابتدا در خانه به مصاف فروزینونه رده نوزدهمی بروند و در گام آخر در استادیوم پائولو ماتزای شهر فرارا رودرروی اسپال قرار بگیرند. دو دیداری که به نظر پیروزی در آن برای روسونری نباید چندان دشوار و غیرممکن باشد. آنها باید چشم انتظار شکست آتالانتا مقابل یوونتوس باشند.

رم کار دشوارتری نسبت به میلان دارد. آنها هم باید دو بازی خود را ببرند و هم امیدوار باشند که آتالانتا به یووه ببازد و تیم گتوزو در دو دیدار باقی‌مانده‌اش نتواند امتیازات کامل را تصاحب کند. جالوروسی ابتدا در هفته سی‌وهفتم میهمان ساسولو خواهد بود و سپس در هفته پایانی جلوی چشم تماشاگران خود میزبان پارماست. تیم تورینو هم که رده هفتم را به خود اختصاص داده تنها روی کاغذ شانس دارد و در واقعیت احتمال سهمیه گرفتن آنها در لیگ قهرمانان تقریبا صفر درصد است.

 

* نویسنده : نوید استاد رحیمی روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها