• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
هاشمی در همایش «من هم یک سپاهی ام»:

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به پاسدار بودن خود افتخار می‌کنند

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به پاسدار بودن خود افتخار می‌کنند و تا ظهور امام زمان (عج) در کنار سپاه پاسداران برای صیانت از انقلاب اسلامی حضور دارند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به پاسدار بودن خود افتخار می‌کنند

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» با حضور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سردار فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاونان، مدیران کل، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی امروز در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

دکتر سید محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی درباره اهداف برگزاری همایش «من هم یک سپاهی ام»، گفت: حمایت از رکن رکین انقلاب اسلامی یعنی سپاه پاسداران، صیانت از نظام و انقلاب اسلامی و خدا قوت به پاسداران شجاع و غیور که در این 40 سال، استکبار جهانی را به زانو درآورند، از اهداف این همایش است.

وی با بیان اینکه عصبانیت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مرز جنون رسیده است، اظهار داشت: تصمیم اخیر ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هیچ جای دنیا سابقه ندارد و بر خلاف قوانین حقوق بشری است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حیات انقلاب اسلامی و سپاه بهم گره خورده است، اشاره و تصریح کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی اذعان دارند تا زمانی که سپاه پاسداران وجود داشته باشد، قادر به آسیب رساندن به انقلاب اسلامی نیستند.

دکتر هاشمی تأکید کرد: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به پاسدار بودن خود افتخار می‌کنند و تا ظهور امام زمان (عج) در کنار سپاه پاسداران برای صیانت از انقلاب اسلامی حضور دارند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها