• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آخوند اسماعیل قدیری:

خلوص سپاه پاسداران در خدمت به مردم تداعی‌گر فداکاری سربازان مخلص رسول الله (ص) است

یک عالم اهل سنت استان گلستان گفت: امروز خلوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ذهن انسان اصحاب پیامبر اکرم را تداعی می‌کند و آنها همانند اصحابی هستند که با گذشتن از جان و مال خودشان، سربازان مخلصی برای رسول الله (ص) بودند.

خلوص سپاه پاسداران در خدمت به مردم تداعی‌گر فداکاری سربازان مخلص رسول الله (ص) است

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، آخوند اسماعیل قدیری خطیب نماز جمعه روستای چنارلی استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب با اشاره به افتتاح مدرسه حج اظهار داشت: الحمدالله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاش بعثه مقام معظم رهبری و بعثه واحده اهل سنت، امروز مدسه حج برای کارگزاران عمره آموزشی معین های کاروان‌ها در این مدرسه افتتاح شد.

آخوند اسماعیل قدیری مطرح کرد: حضرات از تهران و مجمع جهانی تقریب و بعثه مقام معظم رهبری تشریف آوردند و این مدرسه را با حضور همه کارآموزان حج آغاز و افتتاح کردند.

وی در ادامه افزود: پنجاه نفر از عزیزان که بعثه مقام معظم رهبری از چندین سال قبل با تشکیل کلاس‌های «اردوی سفیران تقریب» این کلاس‌ها را راه‌اندازی کرد این تداوم حفظ شد و هرسال این کلاس‌ها انجام شود و امروز هم این امر  آغاز شده است. 

خطیب نماز جمعه روستای چنارلی گفت: انشالله این عزیزان با ارتقای سطح بینش و علم نسبت به مناسک حج و اماکن مقدسه‌ اسلامی عازم حج هستند و انشاالله با آگاهی و بینشی که در این کلاس‌ها کسب می‌کنند و آن را به زائران اطلاع بدهند، بتوانیم یک حج ابراهیمی و شایسته برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه دهیم.

آخوند اسماعیل قدیری با اشاره به تحریم سپاه و اعلام کردن سپاه به عنوان سپاه بیان کرد: خداوند در قرآن می فرماید همیشه کفار می خواهند نور الهی را خاموش کنند و می فرمایند این منافقین، یهودیان و کفار همیشه حربه ها و توطئه هایی داشتند و هر وقتی که این ها این آتش را روشن کردند خداوند خودش این آتشها را خاموش کرد.

وی در ادامه بیان کرد: امروز خلوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ذهن انسان اصحاب پیامبر اکرم را تداعی می‌کند و آنها همانند اصحابی هستند که با گذشتن از جان و مال خودشان، سربازان مخلصی برای رسول الله (ص) بودند.

خطیب نماز جمعه روستای چنارلی تصریح کرد: کمک‌های سپاه پاسداران به مظلومین کشورهای اسلامی خوار چشمی برای دشمنان است و البته این کفار عددی نیستند که ما را تحریم کنند.

وی در پایان افزود: همه ما بسیجی و سپاهی هستیم و انشاالله با وحدت همه اقوام جلوی این کفر خواهیم ایستاد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها