• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
رادوشوویچ در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: قدم به قدم پیش می‌رویم

برانکو گفته متعهد هستیم تمام بازی‌ها را ببریم

به نظر من استقلال هنوز هم مدعی است، سپاهان هم همین‌طور. تراکتورسازی فاصله نزدیکی به ما دارد و مدعی جدی محسوب می‌شود ولی به هر حال ما صدرنشین هستیم و برای تکرار قهرمانی تلاش می‌کنیم.

برانکو گفته متعهد هستیم تمام بازی‌ها را ببریم
0.00
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، بوژیدار رادوشوویچ یکی از متعصب‌ترین بازیکنان خارجی است که به فوتبال کشورمان آمده است. بوژو هر وقت در قفس توری سرخ‌ها قرار گرفته عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته تا خیال کادرفنی و هواداران پرسپولیس بابت داشتن یک دروازه‌بان دوم شش‌دانگ راحت باشد، دروازه‌بانی که البته بابت نیمکت‌نشینی هرگز گلایه ندارد اما اخیرا مشکلاتی به خاطر اسکان و مسائل مالی داشت. با این گلر خوش‌اخلاق درباره برخی اتفاقات و مسائل مربوط به خودش و پرسپولیس گفت‌وگویی ترتیب دادیم که در این شماره «فرهیختگان» می‌خوانید.


مدتی قبل از برخی مسائل در باشگاه گله‌مند بودی، آیا مشکلاتت برطرف شد؟

من دوست ندارم درمورد مشکلات باشگاه صحبت کنم، اما می‌توانم بگویم امیدوارم در تابستان و در پایان فصل تمام مشکلات حل شود تا من روی تعهدات جدید با پرسپولیس تمرکز کنم.

هواداران پرسپولیس به خاطر تعصبت به باشگاه و عملکرد خوبی که داشته‌ای و البته به دلیل بی‌حاشیه بودنت خیلی دوستت دارند.

 ارتباط با طرفداران یک مساله مهم و خاص برای من است. من برای این موضوع خیلی خوشحالم چون آنها هر زمان از من حمایت می‌کنند بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهم و می‌توانم قول بدهم که در آینده هم همین‌طور خواهم بود.

چند بازی حساس در پیش دارید که تکلیف قهرمانی در جام‌حذفی و لیگ برتر در آن مشخص خواهد شد. موفق خواهید شد؟

برانکو به ما گفته تعهد ما تا پایان فصل این است که تمام بازی‌ها را ببریم. این اتفاق سخت و دشوار است، اما ما بهترین و بیشترین توان‌مان را برای هواداران‌مان خواهیم گذاشت تا آنها را خوشحال کنیم.

البته بازی‌های گروهی لیگ قهرمانان هم برای پرسپولیس در شرایط خاصی است. می‌توانید از این گروه صعود کنید؟

 گروه ما بسیار دشوار است، اما با برد برابر الاهلی در شرایط خوبی قرار داریم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدوارم به مرحله بعدی مسابقات صعود کنیم.

 فکر می‌کنی می‌توانید موفقیت سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا را بازهم تکرار کنید؟

فکر می‌کنم خیلی زود است که درباره شانس رفتن به فینال آسیا حرف بزنیم. ما تیم خیلی قوی‌ای هستیم اما اول باید از این مرحله صعود کنیم و بعد به مراحل پایانی فکر کنیم.

به هر حال بسیاری از هواداران امیدوارند بتوانید سه‌گانه را فتح کنید. فکر می‌کنی شدنی است؟

کار بسیار سختی است اما ما همه تلاش‌مان را برای شادی هواداران‌مان می‌کنیم. ما یک تیم قوی و یکدل هستیم. تاکید می‌کنم قدم به قدم جلو می‌رویم تا موفق شویم.

برگردیم به لیگ! چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌دانی؟

به نظر من استقلال هنوز هم مدعی است، سپاهان هم همین‌طور. تراکتورسازی فاصله نزدیکی به ما دارد و مدعی جدی محسوب می‌شود ولی به هر حال ما صدرنشین هستیم و برای تکرار قهرمانی تلاش می‌کنیم.

بسیاری معتقدند جدال با تراکتور به‌نوعی فینال لیگ است، نظر شما چیست؟

در فوتبال هرچیزی ممکن است، اما اگر ما خودمان باشیم و دچار بدشانسی نشویم، می‌توانیم بازی‌های پیش‌رو را ببریم و برای سومین‌بار متوالی قهرمان شویم.

حرف خاصی مانده است؟

 برای ادامه بازی‌ها روی کمک هواداران‌مان حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم. آنها همیشه یار دوازدهم ما هستند. از آنها می‌خواهم مثل همیشه حامی ما باشند تا به هدف مشترک‌مان برسیم.

 

* نویسنده : روزبه دلاور روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها