• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

آقای 4 و نیم ثانیه‌ای در آستانه کهکشانی شدن

هازارد بارها از علاقه‌اش به رئال مادرید گفته بود اما به هر طریقی بود در این سال‌ها رومن آبراموویچ او را در استمفوردبریج نگه داشت ولی گویا ماجرا این بار متفاوت است.

آقای 4 و نیم ثانیه‌ای در آستانه کهکشانی شدن
به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دقیقه 24 بود و او فقط به 4 و نیم ثانیه احتیاج داشت تا 36 یارد را طی کند و یکی از زیباترین گل‌های فصل لیگ جزیره را به ثمر برساند. آن هم در آخرین روزهایی که پیراهن آبیِ تیم لندنی را به تن دارد. او یک تنه تیمش را در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نگه داشته است. هازارد درحالی که نزدیک به نیم‌ دایره مرکز زمین، در نیمه زمین وستهام قرار داشت، پاس روبن لوفتوس‌چیک را دریافت کرد. هیچ بازیکنی از وستهام در نزدیکی هازارد نبود که برای او مزاحمت ایجاد کند. ادن به سرعت به سمت جلو حرکت کرد، از مارک نوبل عبور کرد و با سرعت خارق‌العاده خود از دکلن رایس که او را تعقیب می‌کرد، گریخت. هازارد سپس بین فابیان بالبوئنا و آنخلو اوگبونا گرفتار شد ولی مثل یک جادوگر از آنها نیز گذشت و درست کمی قبل از آنکه تکل بلند رایان فردریکز به او برسد، شوت خود را به سمت دروازه شلیک و گل اول چلسی را وارد دروازه وستهام کرد. 16 گل و 12 پاس‌گل در 36 بازی در این فصل انجام داده است. این اوج هنرنمایی شماره 10 چلسی در این فصل بوده و اثرگذاری روی 28 گل و قرار گرفتن بالاتر از آگوئرو که روی 26 گل اثر مستقیم داشته است.

هازارد بارها از علاقه‌اش به رئال مادرید گفته بود اما به هر طریقی بود در این سال‌ها رومن آبراموویچ او را در استمفوردبریج نگه داشت ولی گویا ماجرا این بار متفاوت است. ستاره بلژیکی خیلی جدی خواهان جدایی شده و کهکشانی‌ها هم او را در راس خریدهای تابستانی خود قرار داده‌اند تا تیمی قدرتمند را برای فصل بعد بسازند. رئال به بازگشتی باشکوه فکر می‌کند؛ آن هم بعد از این سال کابوس‌وار که منجر به از دست رفتن تمام جام‌های معتبر شد. هازارد و زیدان رابطه فوق‌العاده خوبی با هم دارند و همین مساله باعث شده تا بتوانیم این انتقال را محتمل‌تر بدانیم. حتی مسئولان باشگاه چلسی هم به‌رغم محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی راضی به این جا‌به‌جایی شده‌اند. البته که فردا ممکن است محرومیت لندنی‌ها به صورت معلق درآید و در این صورت آنها می‌توانند کوواچیچ را به صورت دائم در اختیار داشته باشند و رئالی‌ها بی‌تردید نهایت همکاری را با آنها در این زمینه خواهند داشت. نهایتا باید به این مساله اشاره داشته باشیم که از قرارداد هازارد با چلسی تنها یک سال باقی مانده و وضعیت اضطراری تیم اسپانیایی باعث می‌شود تا به قول معروف سرکیسه را شل کنند و 100میلیون پوند را برای جذب هازارد پرداخت کنند تا این ستاره تکنیکی بتواند هم به آرزوی دیرینه خود برسد و هم در رئال مادرید جدید، یک نقش محوری را برعهده بگیرد.

 

* نویسنده : نوید استاد رحیمی روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها