• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
شایعه در کلمبیا

پرونده کی‌روش-ایران بسته نشده؟

باید تا 24 ساعت دیگر صبر کرد. اگر کی‌روش در این ساعات باقی‌مانده به هر دلیلی با فدراسیون فوتبال کلمبیا به توافق نرسد، بازار شایعات داغ‌تر خواهد شد!

پرونده کی‌روش-ایران بسته نشده؟

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، درحالی که عنوان می‌شد کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم‌ملی ایران دیروز قرار‌داد خود را با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم منعقد خواهد کرد، روز گذشته ال تیمپو اعلام کرده است که وی امروز یا فردا طی پروازی از لیسبون به سمت بوگوتا حرکت می‌کند و قرارداد خودش را روز جمعه با فدراسیون فوتبال کلمبیا به امضا خواهد رساند. این در حالی است که این رسانه در مطلبی جداگانه ذکر کرده کی‌روش به خاطر مشکلات پروازی نتوانست خود را سه‌شنبه به بوگوتا برساند و چهارشنبه در این شهر خواهد بود، هرچند این شایعه هم در کلمبیا مطرح شده که شاید نبودن پرواز بهانه‌هایی باشد برای بازگشت به تیمی که هشت سال هدایتش را برعهده داشت.

سرمربی ۶۵ ساله که هدایت تیم‌ملی ایران را در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برعهده داشت در مرحله نیمه‌نهایی با شکست مقابل ژاپن از این رقابت‌ها کنار رفت. پس از این اتفاق شایعات در رابطه با مربیگری‌اش در کلمبیا قوت گرفت. فدراسیون فوتبال این کشور اعلام نکرده بود کی‌روش جانشین خوسه پکرمن خواهد بود. با این حال رامون خسورون، رئیس این فدراسیون اخیرا این موضوع را تایید کرد و گفت که مذاکرات به‌خوبی پیش می‌رود. شایعات حاکی از آن  است که در فضای عمومی کلمبیا و در بین مسئولان فوتبال و حتی مردم این کشور فضایی برای مخالفت علیه سرمربی پرتغالی سابق ایران به وجود آمده و همین موضوع باعث شده تا عقد قرارداد به تاخیر بیفتد. در کلمبیا برخی خبرنگاران اعلام کرده‌اند ممکن است کی‌روش دوباره به ایران برگردد.

جالب اینکه در مصاحبه‌اش با برنامه 90 نیز ابراز امیدواری کرده بود که آخرین مصاحبه‌اش در ایران نباشد!در هر صورت باید تا 24 ساعت دیگر صبر کرد. اگر کی‌روش در این ساعات باقی‌مانده به هر دلیلی با فدراسیون فوتبال کلمبیا به توافق نرسد، بازار شایعات داغ‌تر خواهد شد!

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها