فیلم/

شکست «کاسبان درد» در دانشگاه امیرکبیر

گزارشی از تجمع شب گذشته در دانشگاه امیرکبیر؛ وقتی کاسبان درد منفعل شدند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-25 - 12:46

رضایتی در برنامه «یه روزتازه»:

وقتی رسانه‌های رسمی صرفا سفیدنمایی می‌کنند، حرفشان خریدار ندارد

محمد رضایتی عضو شورای سردبیری روزنامه «فرهیختگان» در برنامه «یه روز تازه» گفت: وقتی رسانه‌های رسمی در بیان واقعیات جامعه صرفا سفیدنمایی می‌کنند، دیگر حرفشان خریدار ندارد و خرده رسانه‌ها جایگزین می‌شوند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-10 - 14:06

فیلم/

پانتومیم دانشجویی؛ رئیس‌جمهور شوید!

دوربین «زنگ آخر» این بار به دانشگاه رفته و از دانشجویان خواسته چیزهایی که در روزهای اخیر از سوی رئیس‌جمهور و دولتی‌ها دیده‌اند را به صورت پانتومیم اجرا کنند!
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-09 - 21:10

فیلم/

نان در برابر جان

صادق امامی خبرنگار روزنامه «فرهیختگان» در برنامه «یه روز تازه» از تجربه همراهی‌اش با کولبران گفت: درآمد برخی کولبران شاید کم نباشد اما آنها جانشان را در این راه می‌گذارند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-07 - 10:15

فیلم/

فتاح: برای ۱۴۰۰ برنامه‌ای ندارم

خبرنگار «فرهیختگان» از رئیس بنیاد مستضعفان در نشست خبری سوال کرد که سفرهای استانی شما انتخاباتی نیست؟ که فتاح در پاسخ گفت: من برای ۱۴۰۰ برنامه‌ای ندارم.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-03 - 13:55

فیلم/

۱۳ کیلومتر با کولبرها

روایت صادق امامی، خبرنگار اعزامی روزنامه «فرهیختگان» از یک روز همراهی با کولبران در منطقه مرزی مریوان.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-07 - 10:10

فیلم/

علت ترور سردار سلیمانی از زبان مردم آمریکا

قاسم سلیمانی جلوی سوء استفاده آمریکا از عراق را گرفته بود و به همین دلیل ترامپ از او انتقام گرفت. قاسم سلیمانی جلوی نیروهایی که آمریکا و سیا تربیت کرده بودند را گرفت، نیروهایی که می خواستند عراق را مانند سوریه فلج کنند تا بتوانند دوباره از عراق سو استفاده کنند. این ترور انتقامی از این فرد پر قدرت بود. درحالی که سلیمانی جلوی داعش ایستاد. سلیمانی دشمن القاعده ای بود که مسئول حادثه ۱۱ سپتامبر است. دموکرات ها هیچ کاری برای ممانعت ترامپ از ارسال سلاح به طرفداران نازیسم نمی کنند. این دولت تصمیم به تغییر رژیم در بولیوی و جنگ با ونزوئلا و کره شمالی گرفته است، در حالی که اینها کشورهایی هستند که دوست ندارند مستعمره باشند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-24 - 14:47

فیلم/

کارشناس شبکه لندنی: ایران نشان داد هر سیلی را با دو سیلی پاسخ می‌دهد

"جواد عبدالوهاب" کارشناس شبکه لندنی «الحوار»: ما عادت کرده بودیم همیشه آمریکا مهاجم باشد ولی (در حمله ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد) دیدیم که ایران سیلی را با دو سیلی پاسخ داد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-24 - 13:29

فیلم/

خوش و بش بازیگر آمریکایی با ترامپ دردسر ساز شد

وینس وان، بازیگر ۴۹ ساله آمریکایی که در جریان یک مسابقه فوتبال با رئیس جمهوری آمریکا دست داد و خوش و بش کرد، با هجمه گسترده ای در فضای مجازی روبرو شد. بیشتر کاربران توئیتر دست دادن و خوش و بش وی با دونالد ترامپ را تقبیح کردند. این واکنش ها به حدی بود که نام وینس وان به یکی از ترندهای توئیتر در آمریکا تبدیل شد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-24 - 11:08

فیلم/

خبرنگار ایندیپندنت: ترامپ در حال قربانی کردن مردم ایران است

خبرنگار بین‌الملل ایندیپندنت در گفتگو با بی‌بی‌سی: برای ترامپ مردم ایران، امنیت، سلامت و بهبود زندگی آنها اهمیتی ندارد. ترامپ که در توییتر مردم را به اعتراض دعوت میکند همان کسی است که هفته پیش تهدید کرده بود مراکز فرهنگی ایران را هدف قرار می‌دهد.ترامپ کسی است که با اعمال تحریم‌ها درحال قربانی کردن مردم ایران است.ترامپ می گوید جنگ‌طلب نیست؛ اما در عمل خلاف آن را نشان داده است.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-24 - 11:03

فیلم/

ادامه تجمع معترضین عراقی مقابل سفارت آمریکا

شبکه تلویزیونی الاتجاه به طور مستقیم، تصاویری از برگزاری نماز جماعت تحصن کنندگان در اطراف مقر سفارت آمریکا در بغداد پخش کرد.برای دومین روز پی در پی، تحصن مقابل سفارت آمریکا در بغداد ادامه دارد و نیروهای حافظ سفارت آمریکا برای پراکنده کردن مردم عراق، گاز اشک آور شلیک کردند و در پی این موضوع، شماری از عراقی ها زخمی شدند.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-11 - 14:03

فیلم ارسالی خبرنگار «فرهیختگان»

صحبت های استیلی در آخرین تمرین تیم ملی امید

استیلی، سرمربی تیم ملی امید گفت: از پیشکسوتان عزیز تشکر می کنم به اینجا تشریف آوردند تا روحیه بچه ها را بالا ببرند بحث تیم ملی بحث ملی است. خیلی امیدوارم به المپیک صعود کنیم.
تقویم روزنامه فرهیختگان1398-10-11 - 14:00

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار سرویس فیلم