فیلم/

ابراز ارادت زوار عراقی اربعین به سردار دل‌ها

چه زیبا گفت شاعر:‌در هر گذر که باشی، نتوان گذشتن از تو/ آری، چو جانی و کس از جان گذر ندارد
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-07 - 19:05

فیلم/

تیپ بیماری کرونا تغییر کرده است

دکتر هاشمیان، فوق تخصص ریه: کرونا می تواند کل بدن را درگیر کند. تیپ بیماری کرونا نسبت به هشت ماه گذشته تغییر کرده است و با یک بیماری متفاوت روبرو هستیم.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-06 - 10:55

فیلم/

امیر قربانی: حضرت آقا در دل جنگ کنار رزمندگان بود

فرمانده هوانیروز ارتش: حضرت آقا در دل جنگ کنار رزمندگان بود و همین امر باعث افزایش روحیه آنها می‌شد. تا زمانی که فرماندهی بر عهده بنی صدر بود، ما هیچ پیروزی بزرگی در جنگ نداشتیم.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-06 - 10:52

فیلم/

دکتر طبرسی: هنوز مشخص نیست که در کدام مرحله از موج تازه بیماری قرار داریم

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری: ورودی روزانه اورژانس این بیمارستان از ۶۰ نفر به ۲۰۰ نفر رسیده است.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-06 - 08:52

فیلم/ روایتی غم انگیز از زندگی یک جانباز

جانباز شیمیایی: حقوقم ۹۰۰ هزار تومنه؛ نمی‌دونم دنا پلاس چیه!

تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 19:09

فیلم/

زالی: شرایط تهران بحرانی شد

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران: تعداد مبتلایان کرونا بستری شده در تهران ظرف ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۸۰۰ نفر شده است. شرایط جدید تهران در وضعیت بحرانی و پرخطر قرار گرفته است.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 19:04

فیلم/

جنایتی دیگر از سوی پلیس آمریکا

ویدئویی دیگر از جدیدترین خشونت پلیس آمریکا منتشر شده است که در آن دو معاون کلانتر به یک مرد ۴۲ ساله ی بی‌خانمان سیاهپوست به جرم راه رفتن در وسط خیابان حمله می‌کنند و او را با شلیک گلوله می‌کشند
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 13:52

فیلم/

آرش میراسماعیلی: مولایی برگردد با آغوش باز از او استقبال می‌کنیم

آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو: از طرف وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک می گویم اگر سعید مولایی برگردد با آغوش باز از او استقبال می‌کنیم. هیچ ممنوعیت و محدودیتی برای وی وجود ندارد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 13:04

فیلم/

روحانی اعلام کرد: مقررات جدید کرونایی برای تهران

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: امروز ناچاریم به مردم اعلام کنیم، باید مقررات و نظارت ها را در زمینه مقابله با کرونا تشدید کنیم. فعلا این مقررات برای تهران بزرگ است. نباید از کسی که ماسک نمیزند به سادگی گذشت. افراد باید به کسی خدمات بدهند که ماسک دارند. اگر کسی ماسک نداشت نباید به او خدماتی ارائه شود. خدمت کننده هم اگر طبق مقررات عمل نکند با او هم برخورد می شود. مقررات جدید کرونایی پس از بررسی در جلسه ستاد مقابله با کرونا در تهران بزرگ اجرا خواهد شد. ممکن است این مقررات در سایر شهرستان ها هم اجرایی شود.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 10:53

فیلم/

روحانی: امسال راهپیمایی اربعین و نمادین در شهرها نداریم

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: ما امسال راهپیمایی اربعین نداریم. راهپیمایی نمادین در شهرها نداریم. درخواست ما از صدا و سیما این است که بتواند عزاداری روزهای پایانی صفر را به خانه های مردم ببرد.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-05 - 11:28

فیلم/

جهانگیری: اگر عیبی در رفاه مردم هست به ما مدیران برمی‌گردد

معاون اول رئیس‌جمهور: ایران کشور قدرتمند و بزرگی است و اگر تاکنون آنطور که باید از ظرفیتهای آن برای توسعه و پیشرفت و رفاه مردم استفاده نشده است به ما مدیران کشور بازمی‌گردد که آنچنانکه شایسته مردم و ظرفیتهای ایران بوده نتوانسته‌ایم برای توسعه کشور برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کنیم.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-04 - 15:15

فیلم/

حمایت ترامپ از سرکوب خبرنگاران توسط پلیس آامریکا

رئیس‌جمهور آمریکا: بعضی وقت‌ها پلیس یقه یک خبرنگار را می‌گیره و بلندش می‌کنه و مثل یک کیسه "پفیلا" پرتش می‌کنه یه گوشه؛ این رفتار پلیس با خبرنگاران یک منظره واقعا زیباست!
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-04 - 17:32

فیلم/

ماهیانه۱۲ میلیون هزینه ایاب و ذهاب هر نماینده در مجلس نهم!

امیر آبادی فراهانی، عضو هیات رئیسه مجلس: در مجلس قبلی ماهیانه ۱۲ میلیون تومان هزینه حمل نقل هر نماینده شده است./ مجری تلویزیون: با هلی‌کوپتر هم اگه می‌رفتند اینقدر نمی‌شد! این مبلغ آن زمان قیمت دو تا پراید بود.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-02 - 11:43

فیلم/

ماجرای وارد کردن ۷۰۰ پورشه توسط پیرزن روستایی

رئیس اتاق بازگانی ایران و چین: از سال ۹۱ مدام این داستان را تعریف می‌کنند؛ مشخص است که چه کسی این خودروها را به نام پیرزن وارد کرده است. طرف از فلان وزیر و وکیل نامه گرفته و پورشه‌ها را وارد کرده؛ مگر نخود و لوبیا است که مشخص نشود چه کسی ۷۰۰ پورشه داخل کشور فروخته؟ به جای فرد با نفوذی که پشت ماجراست، پیرزن را معرفی می‌کنند؛ تنها چیزی که می‌شود گفت این است که خودتانید.
تقویم روزنامه فرهیختگان1399-07-02 - 10:26

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار سرویس فیلم